Apex Legends nasıl bir oyun?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Apex Legends oyununun nasıl olduğunu anlatabilir misiniz? Ben daha önce Call of Duty Warzone oynadım. Call of Duty Warzone ile farkı ne? Kalkan aşırı zor mu kırılıyor Apex Legends'te? Call of Duty Warzone'daki gibi loadout drop var mı, silah kasmak falan var mı? P2W mi?

Loadout drop yok
Oyundaki bütün silahlar yerden ve kutulardan çıkıyor aynı şekilde eklentileride haritada yerden buluyorsun
Kesinlikle P2W değil herkes eşit seviyede para ile sadece kozmetik eşyalar alınabiliyor
Kalkan aşırı zor kırılmıyor kullandığın silaha göre değişiklik gösterir
Warzone'a göre daha seri ve aksiyonlu bir oyun haritaları Warzone kadar büyük değil.

P2W kesinlikle değil. Call of duty warzone ile tür olarak aynı ancak çok (çok) daha hızlı bir oynanışı var. Gerçek para ile sadece görünüş alabiliyorsunuz oyun içine bir etkisi yok kozmetik. Kalkan aşırı zor mu kırılıyor derken kullandığınız silaha/karaktere göre değişir. Kraber ile full zırhlı dahi olsa kafadan tek atabilirsin veya bazı karakterlerin yetenekleri ile kalkanları kolayca kırabilirsin. Dediğim gibi warzone ile benzer kafa ancak çok daha hızlı ve farklı karakterler ve buna bağlı olarak karakter yetenekleri mevcut.

Yaklaşık 700 saatim var bu oyunda. Ranked baya zorlayıcı öncelikle. Oyun makro kullanıcılarını banlamıyor. Oyundaki en önemli şey movement diyebilirim. Tap strafe, wall jump, super glide gibi hareketler var bunları yapabilenleri ne kadar iyi aimin olursa olsun indirmek imkansız. Kısa kesmek gerekirse çok ustalaşılması gereken bir oyun.

2000 saat tecrübeme dayanarak söylüyorum dünyadaki en P2W ve P2S olmayan oyun.

Kalkan kırmak zor evet ama senin kalkanın da zor kırılıyor bu yüzden sadece uzun süre savaşıyorsun.

Loadout drop yerine pubgdeki gibi düz drop var. Her alan kapandığında rastgele 2, son alanlarda ise 1 tane drop düşüyor.

Oyunların pubgdeki gibi uzun sürmemesi oyunu daha da eğlenceli yapıyor. Bence kesinlikle oynamalısın.

2000 saat tecrübeme dayanarak söylüyorum dünyadaki en P2W ve p2s olmayan oyun.

Kalkan kırmak zor evet ama senin kalkanın da zor kırılıyor bu yüzden sadece uzun süre savaşıyorsun.

Loadout drop yerine PUBG'deki gibi düz drop var. Her alan kapandığında rastgele 2, son alanlarda ise 1 tane drop düşüyor.

Oyunların PUBG'deki gibi uzun sürmemesi oyunu daha da eğlenceli yapıyor. Bence kesinlikle oynamalısın.

1 maç kaç dakika sürüyor?

Çok eğlenceli bir oyun hızlı bir oyun günde 3-4 saat oynuyorum o silahla adama vurduğunda zırhını kırıp oldurdugundeki his mükemmel Allah'ım gene oynayasım geldi gireyim bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı