Apex Legends oyun arkadaşı arıyorum

Hellomyquestion

Decapat
Arkadaşlar Apex oynayan varsa nickname falan alalım, beraber girelim. Oyun çok güzel ama tek başına sarmıyor. Herkes yabancı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Değeri bilinmeyen bir oyun.
Steam_ Game and Player Statistics.jpg

Bu sadece Steam'den oynayanların sayısı. Hak ettiğinden fazla bile değer görüyor.

Dereceli girmiyorum ben. Biz genelde arkadaşlarla derecesiz giriyorum.
Yanlış anlamayın hocam ama Derecesiz noob dolu. Normalde şikayetçi değilim 10-15 Kill maçlar çıkıyor derecesizde ama kendi takımıma da noob geliyor. İnternet kafedeyim bir yere vursam söke söke alırlar sinirden kafayı yiyorum. Ama rankedda bir yükselince takım da çok iyi geliyor hemde rekabet artıyor.

Dereceli girmiyorum ben. Biz genelde arkadaşlarla derecesiz giriyorum.
Kanka Derecelik bir oyunum yok şu an zaten yeni başladım
Yanlış anlamayın hocam ama Derecesiz noob dolu. Normalde şikayetçi değilim 10-15 Kill maçlar çıkıyor derecesizde ama kendi takımıma da noob geliyor. İnternet kafedeyim bir yere vursam söke söke alırlar sinirden kafayı yiyorum. Ama rankedda bir yükselince takım da çok iyi geliyor hemde rekabet artıyor.

Valla ben oyunu çok sevdim zevk alarak oynuyorum cs go dan geçtim baya baya sardı. Biraz zor silahlar falan değişik geldi ama alışacağımı düşünüyorum.
Oyun güzel de tek oynanmaz. Hem kolay bir oyun değil hem de takıma bağımlı hareket etmek zorundasın gibime geldi.
evet biraz öyle kanka o yüzden yazdım ben de bir takım falan ayarlarız boş zamanlarda gireriz güzel olur diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı