Çözüldü Apex Legends pembe noktalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Chaqqie

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna güncelleme geldikten sonra böyle bir hata almaya başladım. Hata da denirse tabii. Sebebi ne olabilir sizce? Ekran kartımda bir problem yok. Diğer oyunlarda böyle bir sorun olmuyor. Fareyi hareket ettirdikçe böyle pembe şeyler çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (89).png
    Ekran Görüntüsü (89).png
    3,3 MB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun dosyalarını tekrardan doğrulamayı dener misiniz? Windows güncellemesi de varsa yapın. Biraz daha bakınayım ben de o sırada hata ile ilgili.

Tamamdır ben çözümü buldum ekran kartı ayarlarından Radeon Boost'u kapatınca sorun düzeldi teşekkür ederim yardımın için.
Yakın zamanda bir ekran kartı sürücü güncellemesi yaptınız mı? EA forumunda sürücü kaynaklı olduğu söylenmiş. Sürücü güncellemesi yaptıysanız geri çekin, yapmadıysanız yapın.

Yakın zamanda bir ekran kartı sürücü güncellemesi yaptınız mı? EA forumunda sürücü kaynaklı olduğu söylenmiş. Sürücü güncellemesi yaptıysanız geri çekin, yapmadıysanız yapın.

Evet MSI RX 570 kullanıyorum ve şimdi fark ettim yeni bir Update gelmiş şimdi güncelleyip deneyeceğim teşekkür ederim :)

Oyun dosyalarını doğruladım en başta ama yine aynı şekilde düzelmedi yine de bir deneyeceğim. Düzelmedi yine.
Açıkçası bilmiyorum başka yöntemi var mı. İşletim sisteminizin ve ekran kartı sürücünüzün güncelliğine dikkat edin demişler, o kadar. Bunları güncelleyen kişilerde de sorun çözülmüş.

Oyun dosyalarını tekrardan doğrulamayı dener misiniz? Windows güncellemesi de varsa yapın. Biraz daha bakınayım ben de o sırada hata ile ilgili.

Tamamdır ben çözümü buldum ekran kartı ayarlarından Radeon Boost'u kapatınca sorun düzeldi teşekkür ederim yardımın için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı