Apex Legends silah önerisi

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, Apex Legends oynuyorum ancak silahlarla alıp veremediğim çok şeyim var. Spitfire ile yaylım ateşi açmak çok hoş ancak yakın fightta işe yaramıyor. Bana silah önerisi yapabilir misiniz? Bulursam Peacekeeper ve Spitfire'ı aynı anda kullanıyorum. Loba oynuyorum.

Selamlar, Apex Legends oynuyorum ancak silahlarla alıp veremediğim çok şeyim var. Spitfire ile yaylım ateşi açmak çok hoş ancak yakın fightta işe yaramıyor. Bana silah önerisi yapabilir misiniz? Bulursam Peacekeeper ve Spitfire'ı aynı anda kullanıyorum. Loba oynuyorum.
R99-Wingman veya Peacekeeper/Eva olabilir.
Flatline/R301 orta/yakın menzil için olabilir.

Ben %90 R99 / Mastiff veya Eva oynuyorum.

Spitfire yakın savaşta en etkili silahlardan birisidir. Dürbün açmadan ara sıra eğilerek aiminizi rakibe tutarsanız yakın savaşta yüksek kapasiteli şarjörü ve yüksek hasarı sayesinde ölümcül olabiliyor.
Yakın fightta dürbün açmam sanırım bir hata. Dediğiniz gibi bazen çok iyi olabiliyor ancak dün karşımda adam bildiğin dans etti ve 55 mermiden bir mermisini bile tutturamadım 15 metre ötedeki adama.
R99-Wingman veya Peacekeeper/Eva olabilir.
Flatline/R301 orta/yakın menzil için olabilir.

Ben %90 R99 / Mastiff veya Eva oynuyorum.
Deneyeceğim bu ikilileri.

Deneyeceğim çok teşekkürler ancak R-301 ve özellikle R-99 aşırı hızlı sıktığı için kontrol edemiyorum.
R99'u ilk başlarda bende kullanamıyordum fakat alıştıktan sonra yakın menzilde oldukça etkili ve hissiyatı çok hoşuma gidiyor. R301 hızlı sıkmıyor normalden bi tık hızlı gibi, sadece alışmanız pratik yapmanız lazım biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı