Apex Legends Steam ve Origin arasında eşitleme

İşletim sistemi
Windows 10

HayyaR

Hectopat
Daha fazla  
Apex'e tekrardan başlama kararı aldım kendi içimde. Şimdi soracağım soru Origin'deki hesabım Steam'den indirip eşleştirirsem bilgiler geliyor mu sıfırdan mı başlıyorum ona göre Steam veya Origin'den yükleyeceğim.

Apex'e tekrardan başlama kararı aldım kendi içimde. Şimdi soracağım soru Origin'deki hesabım Steam'den indirip eşleştirirsem bilgiler geliyor mu sıfırdan mı başlıyorum ona göre Steam veya Origin'den yükleyeceğim.
Hocam ben Steam’dan oynuyorum direkt kendi profilinizi hesabınız olarak kullanıyor sıfırdan alıyor. Bir de steamdan indirmek gayet kötü oluyor çünkü sadece bu hafta 4-5 gün 1-2 saat sunucular çöktü. Originden girişte sıkıntı yaşanmazken steamda bağlantı hatası alanlar oldu. Bence originden indirmeniz daha iyi olacaktır.

Hocam ben Steam’dan oynuyorum direkt kendi profilinizi hesabınız olarak kullanıyor sıfırdan alıyor. Bir de steamdan indirmek gayet kötü oluyor çünkü sadece bu hafta 4-5 gün 1-2 saat sunucular çöktü. Originden girişte sıkıntı yaşanmazken steamda bağlantı hatası alanlar oldu. Bence originden indirmeniz daha iyi olacaktır.
Beni girdiğim gibi origin hesabıma girdirtti. Ordan devam ettim.

Benim origin hesabım yoktu, 1 ay önce başladım oyuna. Steamdan indirdim direkt hesap açılmış oldu. O şekilde oynuyorum. 100 saati geçtim aşırı zevkli oyun.
Beni girdiğim gibi origin hesabıma girdirtti. Ordan devam ettim.
Oyun zaten mükemmel zevkli sadece akşamları kafa dağıtmak eğlenmek için gireceğim yeni karakterlerde gelmiş boş zamanımda oynayacağım fakat sıfırdan başlamak istemiyorum o yüzden origine bağlanmasını sordum ve bağlanıyorsa mükemmel steamden indiriyorum o zaman hepinize teşekkürler

RX 6700 xt 12 gb ekran kartı var ama son güncellemeden sonra ekrana mor şeyler gelmeye başladı neden böyle oluyor yardımcı olabilecek biri var mı acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı