Apex Legends Voidwalker skini geldi mi?

SUSAMLI ÇUBUK

Hectopat
Makaleler
1
Voidwalker skini geçen sene temmuz aylarında markete düşmüştü ama bu sene göremedim. Ben mi kaçırdım yoksa hiç gelmedi mi?

images (18).jpeg

Ara sıra geliyor. Bunun gibi seçme animasyonu farklı olan skinler çok uzun sürede bir tekrar gelir. Örneğin Memoir Noir Pathfinder sezon 7 sonunda çıkmıştı fakat 1 yıl sonra tekrar satışa çıktı. Muhtemelen 3 4 ay içinde winter sale kapasımda bir daha satarlar.
Zaten bu yılda bir kez geliyor. Bende orjinal hali var sadece beyazını alacağım. Geçen yıl temmuzda gelmişti, o yüzden acaba kaçırdım mı diye sordum.

Geldi bir ara sanırım yılbaşı idi hatırlamıyorum...
Yok, o zamanlar aktif oynuyordum gelmedi.

Wraith oynamıyorum ama gelirse alırım sanırım. Aşırı güzel gözüküyor.
Evet, baya güzel. Mavisini geçen sene almıştım, beyazını almaya oyun kredisi yetmemisti.

Wraith için en güzeli bence Void Prowler orjinal hali, son 1 yıldır aralıksız onu kullaniyorum. Kirmızı olanı pek hoş durmuyor.

Evet, baya güzel. Mavisini geçen sene almıştım, beyazını almaya oyun kredisi yetmemisti.

En güzeli bence Void Prowler orjinal hali
Çok bilmiyorum ama Battle Pass sağ olsun bayağı bir AC biriktirdim. Ama sanırım bu sezonda BP ücretini arttırdılar. 900 AC diye hatırlıyorum, dün 950 AC'ye aldım.

Biriktirdiğim AC'ler ile alabilirim eğer gelirse. 10K Crafting Metal var onunla alınıyor mu?

Çok bilmiyorum ama Battle Pass sağ olsun bayağı bir AC biriktirdim. Ama sanırım bu sezonda BP ücretini arttırdılar. 900 AC diye hatırlıyorum, dün 950 AC'ye aldım.

Biriktirdiğim AC'ler ile alabilirim eğer gelirse. 10K Crafting Metal var onunla alınıyor mu?
Evet sanırım renkler 10k CP di. Skinde 1800 AP

images (19).jpeg

VoidProwler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı