Apex Legends yeni başlayanların bilmesi gerekenler

• Konuyu başlatan whitewolf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 2B
W

whitewolf

Ziyaretçi
Merhaba oyuna 3 gün önce başladım ve çok beğendim. Anlamadıklarım var yardımcı olursanız memnun olurum.

1.Level sistemi nasıl işliyor bazı oyuncularda level yok sadece simgeler var?
2.Oynayarak sadece kırmızı olan para biriminimi kazanabiliyoruz diğer mavi ve sarı birimler gerçek para ile mi alınıyor?
3.Oyuna sezon sistemi gelecekmiş sezon sistemi nedir ve normal oyundan farkları neler olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sezon sistemi diğer benzen oyunlarda olan ile aynı olur kanımca.
Rank sistemi sezon biterken sıfırlanıp yeni sezon ürünleri v.b. olur tahminimce.

Merhaba oyuna 3 gün önce başladım ve çok beğendim. Anlamadıklarım var yardımcı olursanız memnun olurum.

1.Level sistemi nasıl işliyor bazı oyuncularda level yok sadece simgeler var?
2.Oynayarak sadece kırmızı olan para biriminimi kazanabiliyoruz diğer mavi ve sarı birimler gerçek para ile mi alınıyor?
3.Oyuna sezon sistemi gelecekmiş sezon sistemi nedir ve normal oyundan farkları neler olabilir?

Level sistemi oyun içi sıralamanla kazandığın xplerle oluyor, eğer kazandığın başka başarımlar varsa Level yerine onu sergileyebiliyorsun

Oynayarak kırmızı para (legend coin) ve crafting metals kazanabilirsin, crafting metalslar Level atladıkça gelen apex packlerden çıkar,

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı