Apex Legends yön tuşlarını D-Pad yapmak mümkün mü?

brkaktasss

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Sorum yukarıdaki gibi. Oyunun şimdiki ayarları şöyle; sol stick ile ileri-geri-sağ-sol, sağ stick ile yukarı-aşağı ve kendi ekseninde sağa sola dönme fonksiyonları mevcut. Ben iki stick ile kontrol etmekte çok zorlanıyorum. Onun için sol stick ve d-pad atamalarını birbirleriyle değiştirmek istiyorum. Böylece daha kolay hakimiyet kuracağımı düşünüyorum. Ancak oyun ayarlarında öyle bir tuş ataması seçeneğine rastlamadım. Varsa da ben bulamadım kısacası. Böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.
Not: Konsol olarak Xbox kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayalım oynayalım da şu haliyle oyuna yeni başlamış gibiyim. PC de 700-800 saatim var konsola geçince oyun oynamaya yeni başlamış gibi hissediyorum :D şu D-pad olayının bir çözümü varsa keyifle birlikte girmek isterim hocam :D

Vallahi hocam dediğinizi anladım ama ayarlanabiliyor mu onu hiç bilmiyorum. Bende Full konsolda oynadım Apex'i. Sizde biraz öyle oynayın alisirsiniz bence :)

Vallahi hocam dediğinizi anladım ama ayarlanabiliyor mu onu hiç bilmiyorum. Bende Full konsolda oynadım Apex'i. Sizde biraz öyle oynayın alisirsiniz bence :)
Sizin bir alışkanlığınız varmış. Ben yıllarca klavye mouse ikilisinden bir anda gamepade geçince afalladım yani haliyle. Her gün alıştırma yapıyorum işte bakalım yakında alışacağım gibi duruyor :d
Forumda bu durumun çözümün bilen bir arkadaş yok mu yahu?
Herkese iyi forumlar. Sorum yukarıdaki gibi. Oyunun şimdiki ayarları şöyle; sol stick ile ileri-geri-sağ-sol, sağ stick ile yukarı-aşağı ve kendi ekseninde sağa sola dönme fonksiyonları mevcut. Ben iki stick ile kontrol etmekte çok zorlanıyorum. Onun için sol stick ve d-pad atamalarını birbirleriyle değiştirmek istiyorum. Böylece daha kolay hakimiyet kuracağımı düşünüyorum. Ancak oyun ayarlarında öyle bir tuş ataması seçeneğine rastlamadım. Varsa da ben bulamadım kısacası. Böyle bir şey mümkün mü? Mümkünse çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.
Not: Konsol olarak Xbox kullanıyorum.

Forumda bu durumun çözümün bilen bir arkadaş yok mu yahu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı