Çözüldü Apex Legends yükleme ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Doğan Öztürk

Hectopat
Forumda zaman zaman bir çok kişi bu sorunu çekmiş, şimdi de sanırım sıra bana geldi.
Oyunu Steam'den oynuyorum. 2 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum gerçekten çok fazla şey denedim ama olmadı. Bir de buraya danışmak istedim.
Oyunu hiç açamadım yüklediğim andan itibaren böyle oluyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    2,4 MB · Görüntüleme: 74
Çözüm

Bu da raporum belki yardımcı olur, yardım edecek kişilerle.

Arkadaşlar sorunu düzelttim. İlk önce oyunu silip Origin'den yükledim bu sefer unable to connect to EA servers sorununu alıyordum ve sorunun internet kaynak olduğunu anladım. Sonra DNS değiştirdim fakat yine işe yaramadı.

Ardından Türk Telekom müşteri hizmetlerini ve durumu anlattım ve düzelttiler. Sorun aslında bir telefon konusması kadar kolaymıs...
Bir rapor paylaş, fikir verebilir belki.

Bilmiyorum böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. Bundan kaynak değildir büyük ihtimalle ama ben yine de kontrol etmek isterim nasıl düzeltebilirim böyle bir şey varsa ?
Steame sağ tıklayıp özellikler de. Hedef kısmında yazması lazım. Eğer yazmıyorsa yoktur o ayar. Bunu söyleme sebebim aynı sıkıntı ben no browser ile kullandığım zaman oluyordu. Sürekli o yüklenme ekranında dönüp duruyordu.

Bu da raporum belki yardımcı olur, yardım edecek kişilerle.

Arkadaşlar sorunu düzelttim. İlk önce oyunu silip Origin'den yükledim bu sefer unable to connect to EA servers sorununu alıyordum ve sorunun internet kaynak olduğunu anladım. Sonra DNS değiştirdim fakat yine işe yaramadı.

Ardından Türk Telekom müşteri hizmetlerini ve durumu anlattım ve düzelttiler. Sorun aslında bir telefon konusması kadar kolaymıs...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı