Apex Pro Klipsi Oturmamış Switch

ScriptKiddie

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni Apex Pro klavye aldım. Fakat sağdaki CTRL tuşunun gövdeye sabitlenmesi için geçirilen klipslerin bir tanesi tam girmemiş. Bir sallanma, gevşeklik ya da tuşun çalışmaması oturmaması gibi bir durum söz konusu değil. Aldığım firmayı aradım kullanıcı hatası olmadığını kullanın tuşta bir sıkıntı, aksaklık meydana gelirse değişimini yaparız dedi muhtemelen içime sinmedi desem yine değişimini yaparlar(firma: Jetklik). Bir yandan sıfır almışım neden böyle bir kusur olsun derken bir yandan kullanıma hiçbir engel olmaması adına uğraşmaya değmez diyorum. SteelSeries'e direk de ticket açtım bir problem olur mu bu diye. Sizin öneriniz nedir, ne dersiniz arkadaşlar resimleri de bırakıyorum aşağıya yorumlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    131,8 KB · Görüntüleme: 41
  • 2.jpg
    2.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 33
  • 3.jpg
    3.jpg
    152,3 KB · Görüntüleme: 37
  • 4.jpg
    4.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 29
  • 5.jpg
    5.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 26
  • 6.jpg
    6.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
1638703861670.png

Gördüğüm kadarı ile switch bu şekilde. Üstüne bastırmanız yeterli yerine oturması için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam çok sert yekpare duruyor, videoda olandan daha sert olarak da denedim ama girmiyor bastırınca o girmeyen kısım daha da eğiliyor gibi oldu zorlamadım bende.

Çok bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Diğer klips tutar ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım.
SteelSeries servisine bildirmişsiniz zaten olayı. Onlardan cevap bekleyin.

Çok bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Diğer klips tutar ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım.

Ben de sıkıntı olacağını düşünmüyorum hocam. diğer 3 klips girmiş bu da yarım girmiş ve sıkışmış gibi geliyor. Kastırılmış duruyor orada, bir de hiç kullanılmayan tuş. SteelSeries derse değişmeniz lazım firma ile görüşürüz tekrar ama bir sıkıntı olmayacaktır derse kullanırım herhalde. Ama yeni aldığımdan olsa gerek gözüme de çarpmıyor değil şimdilik :)

Hocam steelseries döndü. Bundan kaynaklı bir sorunu öngöremiyoruz. Değişim yapabilirsiniz yeni bir apex pro ile dediler.

Son düzenleme:
Ben de sıkıntı olacağını düşünmüyorum hocam. Diğer 3 klips girmiş bu da yarım girmiş ve sıkışmış gibi geliyor. Kastırılmış duruyor orada, bir de hiç kullanılmayan tuş. SteelSeries derse değişmeniz lazım firma ile görüşürüz tekrar ama bir sıkıntı olmayacaktır derse kullanırım herhalde. Ama yeni aldığımdan olsa gerek gözüme de çarpmıyor değil şimdilik :)

Hocam SteelSeries döndü. Bundan kaynaklı bir sorunu öngöremiyoruz. Değişim yapabilirsiniz yeni bir Apex Pro ile dediler.

İşinizi sağlama alın bence. Değişim yapın.

Hocam jetklik ile görüştüm. İlk 15 gün dolmadığı için anlaşmalı kodumuz ile gönderin yenisini gönderelim dediler ama ben çekincem var problem yaşamak adına firma ile ? Nasıl bilirsiniz firmayı bir bilginiz var mıdır ?
N11 puanı çok yüksek.
Sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı