Apex Pro TKL alınır mı?

Bütçe
2500

Habibi41

Decapat
SteelSeries mouse aldım. Bir de bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Başka mekanik klavyede önerebilirsiniz. (MediaMarkt Teknosa vatan gibi yerlerden olmalı)(mavi ya da kırmızı Switch optik mekanik klavye)

Bence şahsen alınmaz Numpad'i sık kullanılıyorsa (-ki ben öyleyim) alınmaz...
Numpadi ne kadar sık kullanıyor olabilirsin ki? Macro tuşu falan mı atılı? Bir sayı yazmak için dışında kullandığın durumlar mı var? Yada ofis işi yapıyorsun da sabah akşam numara mı giriyorsun? Anlamsız. Ayda iki kere kullanıyorum numpadi. Yıllarca numpadsiz laptop kullandım, gram da yokluğunu çekmedim.

Bence şahsen alınmaz Numpad'i sık kullanılıyorsa (-ki ben öyleyim) alınmaz...

Numpad i çok sık kullanmıyorum. Sadece bazen simülasyon oyunu oynuyorum. O zaman lazım olabiliyor.
Numpadi ne kadar sık kullanıyor olabilirsin ki? Macro tuşu falan mı ATI'lı? Bir sayı yazmak için dışında kullandığın durumlar mı var? Ya da ofis işi yapıyorsun da sabah akşam numara mı giriyorsun? Anlamsız. Ayda iki kere kullanıyorum numpadi. Yıllarca numpadsiz laptop kullandım, gram da yokluğunu çekmedim.

Bende yıllarca laptop kullandım. Numpad siz klavyemde vardı eskiden yokluğuna alışması biraz zaman alıyor.

Geri
Yukarı