APK Brawl Stars yasaklanmaya neden olur mu?

APK Brawl Stars yok. O Null Stars gibi bir şey. Supercell hesabı da bağlanmıyor.

APK Brawl Stars yuklersem ve Supercell ID hesabıma girersem banlanır mıyım? Yoksa oynamaya devam edebilir miyim?
İndirdiğin APK'ya bağlı, hile vb gibi bir şey yoksa sorun olacağını sanmam. Zaten yanlış bilmiyorsam artık bazı play store olmayan telefonlar mecburen APK olarak indiriyor programları,(Huawei öyleydi diye biliyorum)

APK Brawl Stars yuklersem ve Supercell ID hesabıma girersem banlanır mıyım? Yoksa oynamaya devam edebilir miyim?
Apk herhangi bir sorun teşkil etmez ancak oyuna bir güncelleme geldiğinde o apk'nın artık hiçbir etkisi kalmaz.
Ve online tabanlı oyunlar da çok da kararlı olmaz apk'lar.
Oyuna güncelleme geldiğinde yeni bir apk çıkmasını beklersiniz ve bu da can sıkar.
Uzun lafın kısası online tabanlı oyunlar da tavsiye etmiyorum.

İndirdiğin APK'ya bağlı, hile vb gibi bir şey yoksa sorun olacağını sanmam. Zaten yanlış bilmiyorsam artık bazı Play Store olmayan telefonlar mecburen APK olarak indiriyor programları,(Huawei öyleydi diye biliyorum)

Yani Chrome'dan uptodoen sitesinden indirip orijinali gibi oynayabilirim öyle mi? Peki guncelleme geldiginde ne olacak?

Hayır benim dedigim uptodowndan indirilen bs nulls u ben de biliyorum onu demiyorum.
Hocam eğer Google Play sürümü yetmediğinden yükleyemiyorsan normal APK bulup yükle. Bir sıkıntı çıkma ihtimali düşük. Ama hile için indirirsen olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı