APK Google Play'e yönlendiriyor

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Arkadaşlar bir siteden APK indirdim. Uygulamayı kurdum. Güncelleme istedi. Bende Google play seçip her zaman şıkkını işaretledim. Uygulama Google playde yokmuş. Güncelleme istediği ekranda Google play harici 2 uygulama daha vardı. Onlardan birisiyle güncelleme yapmak istiyorum ama o sayfa yeniden gelmiyor. Güncelle dediğim zaman Google playe giriyor ve öğe bulanamadı diyor. Uygulamayı sildim, APK dosyasını da sildim. Yeniden indirdim yükledim güncelle seçeneğine bastım yine direk olarak Google Play'e yönlendirdi.

Bir çözüm bulamadım. Yardımcı olacaklar varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklediğiniz uygulamayı kaldırın. Ayarlar-Uygulama Yöneticisi-Google Play Store uygulamasını bulun ve üzerine tıklayın. Varsayılanları temizle deyin. O uygulamayı tekrar kurun. Güncelleme sırasında göremediğiniz uygulamalar seçenek halinde çıkacaktır.

Hangi uygulama? Size tavsiyem istenen güncelleme seviyesindeki yeni uygulamayı Google'dan indirmeniz.
stadium24 isimli bir uygulama. maç yayınları için
Yüklediğiniz uygulamayı kaldırın. Ayarlar-Uygulama Yöneticisi-Google Play Store uygulamasını bulun ve üzerine tıklayın. Varsayılanları temizle deyin. O uygulamayı tekrar kurun. Güncelleme sırasında göremediğiniz uygulamalar seçenek halinde çıkacaktır.
Sen çok yaşa :) eyvallah

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı