Apotemi fasikülleri kaç günde bitmeli?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Apotemi yayınlarının Fonksiyonlar, Limit, Türev ve İntegral fasiküllerini aldım. İlk olarak Fonksiyonlar ile başlayacağım. Fasiküllerin ideal bitirme süresi var mı yoksa her öğrenciden öğrenciye değişir mi? Matematik için 3 saatimi ayırıyorum günde.

Limit 8-10 gün, türev 20 gün, integral de 20 günde bitse güzel olur. Ne kadar erken biterse o kadar iyi tabi, sonrasında pratik yapmaya bol zamanınız kalır.

Fasiküle nasıl giriş yapayım? Önce videolu konu anlatımı izleyip ardından mı geçeyim fasiküle?
Yani fasikülde konu anlatımı olduğu için video izlemeniz şart değil. Değişik bir soru tipiyle karşılaştığınızda da kendiniz akıl yürütüp çözebilirseniz bir daha unutmazsınız zaten. Yapamazsanız da video çözümüne bakıp öğrenebilirsiniz.

Yani fasikülde konu anlatımı olduğu için video izlemeniz şart değil.
Aslında şu şekil yapmak istiyordum, bu hocanın (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) kamp videolarını izleyip ardından fasiküllere geçmeyi düşünüyordum. Mesela 10 videoda Limit anlatacak, ben videoları izleyip ardından soru bankasından soruları çözeceğim (henüz fasiküllerden değil). 10 videodan sonra yani Limit video anlatımları bittikten sonra Limit fasikülüne geçmeyi düşünüyordum.

Fasiküle nasıl giriş yapayım? Önce videolu konu anlatımı izleyip ardından mı geçeyim fasiküle?
Apotemi fasiküllerini konuyu öğrenmek için mi aldınız? Eğer öyleyse o fasiküller bitmez. Çünkü Apotemi AYT de en son durak. Genelde 30-35 net üstü hedefi olanlar çözüyor. O yüzden zaten Apotemi'yi çözmeden önce konuları bitirmiş olmanız gerekir. Başlangıç için ÇAP yayınlarının fasikülleri daha iyidir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı