Apotemi sistemler fasikülü alınır mı?

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba sosyal. Ben 11. sınıf öğrencisiyim. Teknik liseli olduğum için 11. sınıfta biyoloji ve coğrafya göremedim. Diğer dersleri gördüm. İnternette biyoloji için kitap ararken apoteminin sistemler kitabına denk geldim. Kitap herkes tarafından övülüyor. 11. sınıf müfredatı sistemler üzerine kurulu olduğundan bunu alıp bu yaz tatilinde sistemleri ve 11. sınıfı bitirmek istiyorum. Seneye haftada 3 ders seçmeli biyoloji dersimiz olacak ama şimdiden bitirmek daha işime gelir. 10. sınıf biyolojim iyiydi. Apotemi zor diyorlar ama günde 3 saat ayrılacağım için zorlanacağımı sanmıyorum. Peki siz önerir misiniz apotemi sistemleri? 11. sınıf tamamlamak için ideal midir? Yorumlarınızı bekliyorum. Bu arada sayısalcıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sene sınava girdiğimde aldırmışlardı. Fena değil bu kitap, alınır. Ama sistemler çalışırken kitap bitirdim bitti diyerek çalışmanı önermem detaylı bir konu. Ders kitaplarından not çıkarıp konuya çalışmanı öneririm. Ondan sonra bu kitabı çözebilirsin.

Apotemi başlangıç için biraz zor gelebilir. Bence biraz daha düşük seviye başlamalısınız ama apotemiyi yine de çözün.

Ama sistemler çalışırken kitap bitirdim bitti diyerek çalışmanı önermem detaylı bir konu. Ders kitaplarından not çıkarıp konuya çalışmanı öneririm.

Dediğiniz gibi biyolojiye sözel bir derse çalışır gibi çalışmak lazım.

Geçen sene sınava girdiğimde aldırmışlardı. Fena değil bu kitap, alınır. Ama sistemler çalışırken kitap bitirdim bitti diyerek çalışmanı önermem detaylı bir konu. Ders kitaplarından not çıkarıp konuya çalışmanı öneririm. Ondan sonra bu kitabı çözebilirsin.
Elimde maalesef hiç 11. Sınıf hakkında kitap yok. Sadece TYT için Karekök 0 Biyoloji ve Raunt'un 3 tane TYT Fasikülü var. Yapmak istediğim şey ise hocalara geldik ve Tonguç Kampüs kanallarını izleyip not çıkarmak Apotemiden de test çözüp konuyu pekiştirmek. Hem Apotemide konu anlatımı da var. Apotemi Trigonometri bitirmiştim. Konu anlatımı adım adım gidiyordu. Bunu alacağım o zaman.
Apotemi başlangıç için biraz zor gelebilir. Bence biraz daha düşük seviye başlamalısınız ama apotemiyi yine de çözün.

Dediğiniz gibi biyolojiye sözel bir derse çalışır gibi çalışmak lazım.
Palme biyoloji almayı düşünüyordum. Ama Apotemi çok önerdiler. Hem deftere not çıkarıp konu anlatımı da izleyip halledeceğimi düşünüyorum. Bir de Apotemi biraz ucuz. O da almak için bahanem olabilir 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı