Çözüldü App:Systweak Virüs mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

He162A1

Picopat
Yer
Troposfer'de geziniyor.
Bilgisayarımda tarama yaptıktan sonra bununla karşılaştım virüs müdür?

Dosya Ekleri

• tyty.png
    tyty.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 136
Çözüm
@He162A1, yapmış olduğunuz işlemleri bir anda mesaj olarak göndermediğiniz için bizlere bildirim gelemiyor. Bu yüzden konudakilerin bir daha konuya göz atması gerekiyor.

Tarama sonucunda JDownloader içerisinde bir reklam yazılımı veya istenmeyen yazılım bulunmuş olabilir. Çünkü JDownloader'ın kurulum aracında bazı yazılımlar da (özellikle Web Companion) yüklenebiliyor.

GOM ve KMPlayer medya oynatıcılarını orijinal olarak sunuldukları sitesinden mi indirmiştiniz?

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemek için bir site kullandınız mı?
...bir şey silmek mümkün değil, izin vermiyor.
Tam olarak nasıl izin vermiyor? Tarama sonucunda tehditleri kaldıramıyor musunuz?
En son internetten bir dosya indirmiştim. Her internetten indirme yaptığımda genel bir tarama yaparım ama bu sefer bununla karşılaştım.
Bir anti-malware fakat Microsoft forumlarında çok şikayet var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky programını indirdim şu an genel bir tarama yaptırıyorum, sonuçları sizinle paylaşacağım.

Herhangi bir dosya indirdikten sonra tehdit engellendiyse, dosyayı VirusTotal'e upload edip, bağlantısını paylaşabilirsiniz.

Herhangi bir dosya indirdikten sonra tehdit engellendiyse, dosyayı VirusTotal'e upload edip, bağlantısını paylaşabilirsiniz.

Resimleri attım, incelerseniz sevinirim.
Bir anti-malware fakat Microsoft forumlarında çok şikayet var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üst tarafta attığım resimlere bakabilir misiniz?
D klasörü çok eski bir bilgisayarımın C diskiydi. Harddiskim bozulduğu için geçici olarak kullanıyorum, orada da yazdığı gibi bir şey silmek mümkün değil izin vermiyor.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    51 KB · Görüntüleme: 57
  • 2.png
    2.png
    57,7 KB · Görüntüleme: 40
  • 3.png
    3.png
    52,8 KB · Görüntüleme: 42
  • 4.png
    4.png
    46,2 KB · Görüntüleme: 49
  • 5.png
    5.png
    40,1 KB · Görüntüleme: 70
  • 6.png
    6.png
    46,7 KB · Görüntüleme: 52
  • 7.png
    7.png
    55,6 KB · Görüntüleme: 35
  • 8.png
    8.png
    54,4 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
@He162A1, yapmış olduğunuz işlemleri bir anda mesaj olarak göndermediğiniz için bizlere bildirim gelemiyor. Bu yüzden konudakilerin bir daha konuya göz atması gerekiyor.

Tarama sonucunda JDownloader içerisinde bir reklam yazılımı veya istenmeyen yazılım bulunmuş olabilir. Çünkü JDownloader'ın kurulum aracında bazı yazılımlar da (özellikle Web Companion) yüklenebiliyor.

GOM ve KMPlayer medya oynatıcılarını orijinal olarak sunuldukları sitesinden mi indirmiştiniz?

Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemek için bir site kullandınız mı?
...bir şey silmek mümkün değil, izin vermiyor.
Tam olarak nasıl izin vermiyor? Tarama sonucunda tehditleri kaldıramıyor musunuz?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı