Appdata/Roaming klasöründe bulunan Adobe klasörü ne işe yarar?

Taha0982694

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bilgisayarım yeni formatlı ve sadece MSI Afterburner Discord vs. Kurdum. Adobe diye bir klasör oluşmuş sebebi nedir?
Bilen ve cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• k.PNG
    k.PNG
    10,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda kurulu olan Adobe programlarının kullanım geçmişinin (log geçmişinin) kayıtlarını tutar. Adobe programları bilgisayarınızda kurulu ise silmeyiniz fakat kurup, sonrasında ise kaldırdıysanız silebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba bilgisayarım yeni formatlı ve sadece MSI Afterburner Discord vs. Kurdum. Adobe diye bir klasör oluşmuş sebebi nedir?

Adobe uygulumaları için kullanmıyorsan silebilirsin bende içi boştu sildim hatta şimdi.

Arkadaşlar merhaba bilgisayarım yeni formatlı ve sadece MSI Afterburner Discord vs. kurdum. Adobe diye bir klasör oluşmuş sebebi nedir?

Adobe programlarını kullanmadığım halde bende de böyle bir klasör oluşuyor ara sıra. Bir de Regedit girdilerinde Mozilla girdisi oluşuyor ara sıra format atmaya rağmen geri geliyor. Sanırsam sistem otomatik oluşturuyor ya da uygulamaların bir tanesi oluşturuyor olabilir. Adobe programları kullanmıyorsan silebilirsin.

Geri
Yukarı