Apple 3,5 mm kulaklık Xiaomi telefonda çalışır mı?

cagrikoc

Centipat
Arkadaşlar birkaç iPhone kullanıcısı (eski modeller) arkadaşım Apple'ın telefonlarını yavaşlattığı ve kulaklıktan az ses almaya başladıkları tarzı yazılımdan kaynaklanan sorunlar yaşadıklarını iddia ettiler. Ben de yapısını sevdiğim için Apple'dan kulaklık almaya karar verdim. Sizce Android cihazımda sesin az gelmesi veya kulaklığın tam anlamıyla çalışmaması gibi sorunlar yaşar mıyım?

Arkadaşlar birkaç iPhone kullanıcısı (eski modeller) arkadaşım Apple'ın telefonlarını yavaşlattığı ve kulaklıktan az ses almaya başladıkları tarzı yazılımdan kaynaklanan sorunlar yaşadıklarını iddia ettiler. Ben de yapısını sevdiğim için Apple'dan kulaklık almaya karar verdim. Sizce Android cihazımda sesin az gelmesi veya kulaklığın tam anlamıyla çalışmaması gibi sorunlar yaşar mıyım?
Bence yaşamazsın.

Yavaşlatma olayı artık gerçek değil, dava açıldı ve kazandılar. Ses azalma olayını da eski iPhone'umda yaşamamıştım. Yalan onlar yani.

Ek olarak EarPods yerine önceki konunuzda attığım Xiaomi Çift Sürücü alınabilir zira daha ucuz ve bütçeniz azdı.

Çakma EarPods sakın almayın. Düz EarPods ise fiyatını hak etmemekte.

Yeni konular

Geri
Yukarı