Apple 3 Ayda 452 Milyar Dolar Kaybetti

Şirket 1 milyar 158 milyon dolar fiyata ulaştığı 3 Ekim'den bugüne kadar borsalarda yüzde 39 oranında değer kaybetti.

İşlem günü içindeki anlık rakamlar, Apple'ın değerinin üç ayda 452 milyar dolar azalışla 700 milyar dolar civarına indiğini gösterdi.

Düşüşün sebebi satış rakamlarının beklenenden çok daha düşük olması.
Kaynak: Apple üç ayda 452 milyar dolar kaybetti

Şahsen içimin yağları erimedi değil :) Diğerlerine göre hiç bir fazlası olmayan telefonları bu kadar pahalı satarsan olacağı buydu. İnsanlar yeni iPhone modeli çıktığında heyecanlanmıyor bile artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
images.jpeg

Anlamıyorum şu iphone'ye o kadar para verme aşkı olan kişileri. sizin işinizi 2000 tl lik telefon görmüyormu. siz bu telefonla marsa çıkıp güneştekilere konuşabiliyormusunuz. ben oyun oynuyorum kasmasın istiyorum diyorsanız aynı oyunları 2500tl lik pocophone da oynatır. ama ben öyle oyunlar oynamıyorum gidip telefonla uçak kaldırma oyunu oynuyorum diyorsanız bilmem. Apple ürünleri bence tamamen para israfı.

Yeni iPhone XR! iPhone X'den farkı ne mi? Yanında R Olması!! Tamam şimdi paraları verin! :D
Şeklinde yeni modeller çıkartıp milleti sömüremediler bu sefer demek ki. Bi rahatlama geldi şahsen ooh iyi olmuş :D:D

Ayrıca Bi Kamerayıda, Kulaklık Girişi Gibi Çıkartarak Büyük Bir İş Yaptık Demeleri Lazım ;)

2.000 Liraya bile öyle akıllı telefonlar var ki insanların niye hala ısrarla iPhone aldığını anlamıyordum. Eskiden IOS diyerek yaygara yapıyorlardı Android 7 sonrası artık o bahaneleri de kalmadı.

Bahaneleri Kalmadı Değil Hala Diyorlar. 2 Sene sonra Kasacak Telefonu Niye Alıyorsunuz Diyenler var yaa. Arkadaşımın Biri 5000TL' ye gidip iPhone 7 plus almış. Görünce Güldüm, bana hala androidler kasıyor diyor.

Bu Tablo Gerçekten Doğruları Yansıtıyor.

Son düzenleme:
Şirket 1 milyar 158 milyon dolar fiyata ulaştığı 3 Ekim'den bugüne kadar borsalarda yüzde 39 oranında değer kaybetti.

İşlem günü içindeki anlık rakamlar, Apple'ın değerinin üç ayda 452 milyar dolar azalışla 700 milyar dolar civarına indiğini gösterdi.

Düşüşün sebebi satış rakamlarının beklenenden çok daha düşük olması.
Kaynak: Apple üç ayda 452 milyar dolar kaybetti

Şahsen içimin yağları erimedi değil :) Diğerlerine göre hiç bir fazlası olmayan telefonları bu kadar pahalı satarsan olacağı buydu. İnsanlar yeni iPhone modeli çıktığında heyecanlanmıyor bile artık.
bez.PNG

iPhone 6 alan kuzenimin dediği şu ''İphone Al Rahatla.''

Geri
Yukarı