Apple EarPods kulağımı ağrıtıyor

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Apple EarPods kullanıyorum ama 1 saat kulakta kullandıktan sonra kulağım ağrımaya başlıyor diğer 5 TL'lik kulaklıklar da böyle bir şey yok acaba bunu nasıl çözebilirim?

Sırf EarPods takmak için kulak estetiği yaptırmayın. Zaten EarPods'a o kadar para verilmez, Apple demek para tuzağı demek! Siz en iyisi internette kulak içi kulaklıkları araştırın kendinize uygun kulaklığı bulup daha ucuza alabilirsiniz. Eğer telefonunuz iPhone ise yapacak bir şey yok. Ağrıya katlanacaksınız.

Arkadaşlar ben Apple EarPods kullanıyorum ama 1 saat kulakta kullandıktan sonra kulağım ağrımaya başlıyor diğer 5 TL'lik kulaklıklar da böyle bir şey yok acaba bunu nasıl çözebilirim?

Dostum fazlası zarar lafı için çok uykun bir an bu kadar kullanmanı önermem yaş ilerledikçe kulakların daha az duyabilir kulak zarlarını hassaslaştırıyor hem de kulaklık içi kulaklıkların genel sorunu maalesef kulaklık dışı kulaklıklar bunda daha başarılı.

Dostum fazlası zarar lafı için çok uykun bir an bu kadar kullanmanı önermem yaş ilerledikçe kulakların daha az duyabilir kulak zarlarını hassaslaştırıyor hem de kulaklık içi kulaklıkların genel sorunu maalesef kulaklık dışı kulaklıklar bunda daha başarılı.

Bence de. Araştırıp küçük kulak dışı kulaklıklar bulunabilir hem de daha iyi fiyata.

Kulak yapınızla alakalı bir durum yada ses seviyesinden dolayı da olabilir yüksek ses ile kullanıyorsanız eğer. Her kulaklık herkes için uygundur denilemez ama EarPods genelde çok uyumlu bir kulaklıktır. Eğer kulak yapınıza uygun değilse zaten bunu düzeltmeniz pek mümkün değil.

Kulak yapınızla alakalı bir durum yada ses seviyesinden dolayı da olabilir yüksek ses ile kullanıyorsanız eğer. Her kulaklık herkes için uygundur denilemez ama EarPods genelde çok uyumlu bir kulaklıktır. Eğer kulak yapınıza uygun değilse zaten bunu düzeltmeniz pek mümkün değil.
Sol kulağımda ağrı olmuyor ama sağ kulağımda oluyor heralde benim kulak yapım ile alakalı.

Apple düşmanları nedense gelmiş hemen. Earpods gerçekten herkesin kulağına oturacak şekilde tasarlanmış bir kulaklık. Ama tabiki belli bir saatten sonra kulakları ağrıtabiliyor her kulaklık gibi. Şuan birçok lightning kablolu kulaklık var internette Belkin gibi markaların veya Beats... Ayrıca para tuzağı, yok kullanılmaz yok şöyle böyle evet arkadaşlar bu kadar insan aptal ki bunları kullanıyor değil mi? Evet aynen öyle

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı