Apple EarPods vs Haylou GT 1

Gapirkont

Kilopat
Daha önce EarPods'u 2 yıl kadar, Haylou GT 1'i de 1 yıl kadar kullandım ancak kayboldu. Yeni kulaklık alacağım ancak hangisini alacağıma karar veremedim. Kullanırken ikisinden de memnundum. Aralarındaki fiyat farkına bakmaksızın hangisini önerirsiniz?

Daha önce EarPods'u 2 yıl kadar, Haylou GT 1'i de 1 yıl kadar kullandım ancak kayboldu. Yeni kulaklık alacağım ancak hangisini alacağıma karar veremedim. Kullanırken ikisinden de memnundum. Aralarındaki fiyat farkına bakmaksızın hangisini önerirsiniz?

Birisi kablolu birisi kablosuz bu fark sizin için önemsiz ise EarPods tabii ki şu an elimde söylediğiniz iki modelde var ve ses kalitesi farkı bayağı var.

Birisi kablolu birisi kablosuz bu fark sizin için önemsiz ise EarPods tabii ki şu an elimde söylediğiniz iki modelde var ve ses kalitesi farkı bayağı var.

Kablo farkı benim için önemli değil. Ses kalitesi olarak EarPods daha iyi diyorsanız EarPods alıyorum o zaman. Teşekkürler.

Earpods'u kendim kullanıyorum. Haylou GT1'i abim kullanıyor, ara sıra ben de deniyorum. Bence Earpods'un ses kalitesi GT1'den üstün. Kablolu kablosuz fark etmez demişsiniz, Earpods'tan devam edebilirsiniz ya da izolasyonlu olsun derseniz KZ, QKZ gibi markalara bakabilirsiniz o fiyat seviyesinde.

EarPods'u kendim kullanıyorum. Haylou GT1'i abim kullanıyor, ara sıra bende deniyorum. Bence EarPods'un ses kalitesi GT1'den üstün. Kablolu kablosuz fark etmez demişsiniz, EarPods'tan devam edebilirsiniz ya da izolasyonlu olsun derseniz KZ, QKZ gibi markalara bakabilirsiniz o fiyat seviyesinde.

İzolasyonlu olmasına gerek yok sadece EarPods veya GT1 arasında kalmıştım ancak ses kalitesi GT1'den üstün dendi 2 kere. Yarın EarPods'un siparişini vereceğim teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı