Apple Ekosistemi hakında izlenimlerim

PaaBaba

Hectopat
Merhaba,
Elimde aktif olarak kullandığım iPhone SE2020 64 GB, Apple Watch Series 6 Nike Edition, AirPods Pro var.
Geçen Yıl bu zamanlarda SE2020 aldım.
Donmadan her şeyi açıyor, ekosistem olarak da iyi ama ağzına kadar bug dolu.
Önce klavyede olan buglardan sıkıldım, sonra pilinden. Şimdi de her şeyinden sıkıldım artık.
Siri düzgün komut almıyor, kendi kendine kapanıyor diye servise götürdüm ve 2 ay önce değişim yapıldı.
Arama yerinde bir şey yazınca arama yapmıyor, bir ara saklama alanıma bile bakamıyordum. Dün öğle gibi araç takımında bug olduğundan güncelleme yaptım ve telefon şarj olmuyor bildiğiniz.
Yaklaşık 3 saattir takılı ve şarjı 18'den 48 olmuş.
Günde birkaç kere şarja takmam gerekiyor bittiğinden ve gerçekten yetmiyor. Şarjı bitmesin diye saatten bildirimlere bakıp oradan mesaj gönderiyorum, ama yetmiyor.
Apple Watch'umda dokunmatiğinde donmaları var, gerçekten şimdiki aklım olsaydı Samsung ekosistemine geçerdim kesinlikle.
Yaptığım güncellemeyi geri alıp almamayı düşünüyorum, şaka gibi hallere düştük gerçekten.
Yani diyeceğim şu ki, kullanıcıyım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum Apple ekosistemini.

Merhaba,
Elimde aktif olarak kullandığım iPhone SE2020 64 GB, Apple Watch Series 6 Nike Edition, AirPods Pro var.
Geçen Yıl bu zamanlarda SE2020 aldım.
Önce klavyede olan buglardan sıkıldım, sonra pilinden. Şimdi de her şeyinden sıkıldım artık.
Siri düzgün komut almıyor, kendi kendine kapanıyor diye servise götürdüm ve 2 ay önce değişim yapıldı.
Arama yerinde bir şey yazınca arama yapmıyor, bir ara saklama alanıma bile bakamıyordum. Dün öğle gibi araç takımında bug olduğundan güncelleme yaptım ve telefon şarj olmuyor bildiğiniz.
Günde birkaç kere şarja takmam gerekiyor bittiğinden ve gerçekten yetmiyor. Şarjı bitmesin diye saatten bildirimlere bakıp oradan mesaj gönderiyorum, ama yetmiyor.
Apple Watch'umda dokunmatiğinde donmaları var, gerçekten şimdiki aklım olsaydı Samsung ekosistemine geçerdim kesinlikle.
Yaptığım güncellemeyi geri alıp almamayı düşünüyorum, şaka gibi hallere düştük gerçekten.
Yani diyeceğim şu ki, kullanıcıyım ve kesinlikle tavsiye etmiyorum Apple ekosistemini.
Hocam bu durumu ilk defa sizde gördüm.
Fabrika hatası ürüne denk gelme ihtimaliniz olabilir.

Son düzenleme:
Merhaba,
Elimde aktif olarak kullandığım iPhone SE2020 64 GB, Apple Watch series 6 Nike Edition, AirPods Pro var.
Geçen yıl bu zamanlarda SE2020 aldım.

SE 2020 kullanıyorum. Yaşadığın sorunların hiçbiri bende yok. Cihazını servise gönder derim.

Senin cihazda sıkıntı var SE 2020 kullanıyorum 2 yıldır yağ gibi çalışıyor cihaz şarj konusuna gelince 5W adaptör ile mi şarj ediyorsun ben 18W ttec adaptorü ve orijinal Apple Type-C lightning kablosu ile şarj ediyorum 1 saatte doluyor. 3 saatte nasıl 48 oluyor ya kabloda temassızlık var ya da adaptörün sıkıntılı 5W olsa bile daha hızlı doldurur aynısı Samsung'da da başına gelebilir Apple'ı suçlamak doğru değil.

Arkadaşlar zaten telefonu bir kere değiştirdim Siri ve kapanma sorunu diye.
Anakart panik moduna girmiş dediler ücretsiz değişim yaptılar. 2 aylık cihaz şu an bendeki, pil sağlığı 97.
Servise gitmekten yoruldum gerçekten.
10W kablosuz şarj kullanıyorum, şu an 57 olmuş.
Dediklerinize göre yeniden servis kaydı oluşturuyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar zaten telefonu bir kere değiştirdim Siri ve kapanma sorunu diye.
Anakart panik moduna girmiş dediler ücretsiz değişim yaptılar. 2 aylık cihaz şu an bendeki, pil sağlığı 97.
Servise gitmekten yoruldum gerçekten.
10W kablosuz şarj kullanıyorum, şu an 57 olmuş.
Dediklerinize göre yeniden servis kaydı oluşturuyorum.

30W orijinal Apple adaptörü almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı