Apple İphone 5s şarj'ı az gidiyor ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaten G2'den fazla gidiyor demedim. Ama şöyle bişi var hem 3G hem de Wifi açıksa ve oyun oynamıyorsa vs. 11 saat felan gider. Ama Wifi'yi kapatıp 3G'yi açıyorsa normal değildir. 13 saat gittiğini görmedim ama 10 saate kadar gidiyor.

Kendim de kullandım, çevremde bir sürü kullanan da var. 10 saate kadar ekran süresini ilk kez senden duydum. İlginç.. G2'de bile göremiyor çoğu kişi. Hatta bulunduğum forumlarda benden başka 10 saati gören yok.

Facebook ve Twitter'ı Opera Coast üzerinden giriyordum. Gereksiz tüm herşeyi kapadım. Anca o kadar gitti. Ama uygulamaları yükleyince (özellikle Twitter ve Facebook) pili yemeye başladı. :)

Dediğim gibi telefonu 3310 gibi kullanırsan şarjı bitmez zaten. G2, 7 günde %10'a indi. Telefon görüşmeleri ve kamera sadece.

Zaten G2'den fazla gidiyor demedim. Ama şöyle bişi var hem 3G hem de Wifi açıksa ve oyun oynamıyorsa vs. 11 saat felan gider. Ama Wifi'yi kapatıp 3G'yi açıyorsa normal değildir. 13 saat gittiğini görmedim ama 10 saate kadar gidiyor.
Bi akrabam 5s aldı. 3g si sürekli açık olan biriydi. Hiç kapamazdı eve girmedikçe. Adam en Son 'ben bunu servise göndereceğim, şarjında bi sıkıntı var kesin' diyordu ama yoktu problem. Full 3g açık günü çıkaramıyordu sadece. Iphone kullanan kaç tanıdığım varsa zaten ayarlardan hücreseli ve 3g yi açma konusunda birer usta olmuşlar. Günde 20 kere açıp kapattıları için. Sürekli açık tutabileni pek görmedim.

iPhone 5s 16 gb fiyatı 500 TL fazla gösteriyorsunuz.
Konu nedense andoid ios , apple samsung lg kavgasına dönmüş.
Sabah 10'da şarjdan çıkardım %50 parlaklık ile facebook ve internette gezdim.
IMG_0203.PNG
@Bloother

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim G2 Wi-Fi oyun filan aralıklı kullanımda rahat 2 günü çıkarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
3G bağlantısını az kullanmaya çalışın.

Konu saptığı için konuyu kilitliyorum. İyi sosyaller...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı