Apple kartımdan 800 liraya yakın para çekmiş

Nicodoz

Hectopat
Android kullanıcısıyım biraz önce bankama bir girdim 800 liraya yakın Apple'a ödeme yapılmış. Apple ile hiçbir alakam yok.
Kiminle iletişime geçebilirim? Garantiyi mi aramalıyım ne yapmalıyım arkadaşlar?
Bir şekilde iade alma şansım var mıdır? Daha 2 saat önce çekilmiş.
123.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartınız çalınıp Apple de kullanılmış olabilir. Kartınızı dondurun, sonrasında Apple tarafına ulaşın o işlemin kim tarafından yapıldığını bulmak için.

Android kullanıcısıyım biraz önce bankama bir girdim 800 liraya yakın Apple'a ödeme yapılmış. Apple ile hiçbir alakam yok.
Kiminle iletişime geçebilirim? Garantiyi mi aramalıyım ne yapmalıyım arkadaşlar?
Bir şekilde iade alma şansım var mıdır? Daha 2 saat önce çekilmiş.
Eki Görüntüle 1396875

Apple'ni arayın bu aralar Apple telefon numaralari kırıp yapıyorlar konusun iade edilsinler fenomenler bile dolandırıldı.

Küçük bir kuzenimin işi doğrultusunda olduğunu ve yanlışlıka olduğunu tahmin ediyorum arkadaşlar. Güvenlik açısından bir problemim yok. Garantiyi arayıp provizyon numaralarını talep ettim sonrasında Apple'ı arayıp iade işlemi istedim. İade işlemini başlattıklarını onay süresinin 48 saat olduğunu onaylanırsada 1ila30 gün içerisinde aktarımın geri yapılacağını söylediler. Hayırlısı bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı