Apple kimliği oluşturulamadı hatası

Unknown873

Decapat
Merhaba. Rica ediyorum iOS 17'yi yüklemeyin neden, (hatta bu konu hakkında rica ediyorum sevgili Recep Baltaş ve Ali Güngör'de yardımcı olursa sevinirim); ben bu sabah yükledim cihazıma cihazım da çok da yer yok değildi vardı, yükledim.

- Sonra cihazım bir depolama sıkıntısı yaşadı (64 GB) güncellemeye başlamadan önce 50 GB civarlarındaydı, güncellemeden sonra 60'lara kadar çıktı. Sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm, (uzun zamandır da sıfırlamamıştım) döndürmeden de önce yedeklememi aldım.
- Cihazı güncel yedekli bir şekilde sıfırladım. Cihazı tam yedekten geri yükleyecektim, uygulamaları vs. uygulamalar yüklenmiyor ve devamlı yüklemeye çalışırken ( ödeme hatası) alıyordum. (şu an cihaz da iOS 16.5 (20F66) kurulu, sürüm düşürmesi yapmak zorunda kaldım.) Ben bu arada öncelerde birkaç kere Apple kimliği açmıştım, bazı uygulamalar o kimliklerde kayıtlı olduğu için mi inmiyor bilmiyorum?

- Mesela 2'şer telefon hattıyla 10'a yakın Apple kimliği açmıştım. 10 tanesinin 5'i 1 telefon hattı kayıtlı, diğer 5'i de 2. telefon hattı kayıtlı. Bundan dolayı da karışıklık olabilir mi? Ve ben bunu tam olarak nasıl düzeltebilirim? Rica ediyorum yardımcı olursanız sevinirim. Tüm Apple kimliklerini silmem mi gerekiyor? Son olarak ana hesabıma da giremiyorum, ekte ki hatayı alıyorum.

IMG_0005.jpeg

- Böyle uyarı çıkıyor (bu ana hesabım, girebilsem bile asla uygulamaları yükleyemiyorum),

IMG_0006.jpeg

- Burada da herhangi bir SMS, kod gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı