Apple laptop neden alınır ?

Ben hiç bir kaide de almam. Zaten hackintosh yaparak iMac kurabiliyoruz. Ee donanım da da bir numara yok. Bana göre değil de zaten. :)

Şarj'ı uzun gittiği için sadece internete giren kişiler tarafından ve genelde fotoğraf ve video işleriyle uğraşanlar alır. Macbook'u.

Sadece dolar kurundan ötürü değil kasa tasarımı,işletim sistemi farkı ve bilgisayardan anlamayan kullanıcıların yöneldiği bir sistem olduğu için tercih edilmeyecek olan makinedir. HackInTosh ile mac yükleyebilirsiniz bir laptopa. Ha benim gibi geceleriniz kabuslarla geçebilir. Ama kesinlikle 1 milyar fazla verip 2 milyar zarar etmeye değmez. Çünkü parçalardan hiçbir aman aman birşey yok. Ha tasarımı güzelmi güzel, ama o kadar para vermeyi değermi, değmez. Kendim almadım, almayın diyorum. Yani bir pc onun yapamayacğı birçok şeyi yapar, o yapamaz. Tasarımdan başka hiçbir + sını görmedim. Tavsiye etmiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı