Apple M1, Windows 10’u Surface Pro X’ten Daha Hızlı Çalıştırdı

PCIe kanallarını biraz kıstılar muhtemelen, ondan dolayı destek yok. Bir yerde arkadan dolaşıldığı aşikar.

Yeni çiplerde biraz muhafazakar davramışlar, zaten 4 Thunderbolt yerine 2 Thunderbolt koymuşlar yeni Mac Mini'ye. Sanırım mimarinin oturmasını bekliyor onlar da.

Düşük ihtimal lakin ARM'nin Nvidia'ya geçmesi sonrası, Apple çiplerinde Nvidia teknolojileri de kullanılırsa, cidden dehşet bir birliktelik olur. :D

Çekirge bir ZIP'lar, iki ZIP'lar, üçüncüde...
Apple dikkat et OnePlus ve Huawei geliyor.

Çin'li h firması kopyalaya kopyalaya bugüne geldiği için banlandı ve geçen günde İngiltere'den ban yediler. Umarım en yakın zamanda batarlar emek hırsızlığı neymiş görürler. Yok öyle armut piş ağzıma düş.

Son düzenleme:
Çin'li h firması kopyalaya kopyalaya bugüne geldiği için banlandı ve geçen günde İngiltere'den ban yediler. Umarım en yakın zamanda batarlar emek hırsızlığı neymiş görürler. Yok öyle armut piş ağzıma düş.
Apple'ın çentiği Çinli Essential Phone'dan kopyalaması gibi mi?

Apple'ın çentiği Çin'li essential Phone'dan kopyalaması gibi mi?

Peki ya Samsung'unda kulaklık girişini kaldırması?

Bir de dediğim markanın bir modelini gördüm Letgo'da bildiğin Samsung Note 2 arkası kopyalamışlar keşke fotosunu alsaydım buraya atardım. O dediğiniz markadan Apple kopya çektiğini sanmıyorum çünkü sensör kamera dizilimi vs farklı ve ona göre tasarlanmış. Çentik arıyorsanız Google pixel çentiğine bakın derim. Dediğiniz telefonun çentiği daha çok Samsung orta segment telefonlarda var. Etme bulma dünyası kusura bakmayın. Bende telefon şirketi sahibi olsam benim tasarımımı ve teknolojimi kopyalayan ve aynı zamanda başka markalarınkini de aynısını yapan firmayı dava ederdim ve batırana kadar da uğraşırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı