Apple MacBook önerisi

Akhi

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Ben marketing sektörüyle ilgilenen freelance çalışan biriyim bu zamana kadar hep Windows arabirimli bilgisayarlar kullandım ancak şimdi Apple kullanmak istiyorum. Genel olarak Google sheet üzerinden çalışmalar yapıyorum ancak bazı verileri Excel kullanarak düzenlemem, çalışmalar yapmam gerekiyor. Bu Excel dosyaları ise biraz yüksek hacimli orta donanımlı bir Windows bilgisayarın nefesini kesebiliyor. Apple cahili biri olarak öneriniz var mıdır?

Pro'ya da Air alsam nasıl bir fark olur ya da minimum hangi donanımlı Apple'ı almalıyım. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu ay yeni Air modeli tanıtılacak diye konuşuluyordu fakat net tarih mi bilmiyorum. Air modelini alacaksanız isterseniz biraz bekleyin derim.

Dolar zammı da gelecek deniyor. Yeni air beklemeli mi yoksa 16gb 512 ssd olan alınmalı mı hocam
Hocam fiyatlar ne olur bilemem. Fakat ben 13" macbook air almaktansa 16" beklerim. En azından geniş ekranda çalışmanın ve film/dizi izlemenin bir keyfi olur. 13" Bana çok küçük geliyor, bir kaç kez deneyimledim ama yapamayacağımı anladım. Tabii 13" alıp yanına bir monitör alırım derseniz başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı