Apple MacBook Pro MYD82TU-A M1 alınır mı?

başkentankara

Decapat
Daha fazla  
Merhaba pozitif enerji sitesi üzerinden MacBook Pro almayı düşünüyorum malum 2060, 3060 ekran kartlı pclerin fiyatları uçtu arada CS:GO vs oynarım. Bu bilgisayar beni tatmin eder mi?

Günlük kullanıcı iseniz evet. Eder fazlasıyla. Aşırı derecede oyun oynuyorsanız tavsiye etmem. Sadece CS:GO oynuyorum derseniz alın. Hatta M1 Air'de alabilirsiniz.

Merhaba pozitif enerji sitesi üzerinden MacBook Pro almayı düşünüyorum malum 2060, 3060 ekran kartlı pclerin fiyatları uçtu arada CS:GO vs oynarım. Bu bilgisayar beni tatmin eder mi?
Sadece CSGO oynayacaksanız gayet güzel bir laptop ama unutmayın Macbook'lar oyun için yapılmış cihazlar değil.

Ek olarak oyun haricinde alabileceğiniz en mantıklı Ultrabook.

Aşırı oyun oynamıyorum sadece günlük ders film bir de haftasonları 2.3 saat CS:GO oynarım. Zaten oynarsamda galiba GeForce NOW abone olursam istediğimi oynayabilirim değil mi?
Aynen öyle. Günlük olarak istediğiniz özelliklerde alabileceğiniz en iyi cihaz. CS GO'yu GNow ile oynayacağım derseniz M1 Air alın. Arada güzel fiyat farkı var.

Hocam peki internetim 24Mbps sorun yaşar mıyım?
Ben 24Mbps ile denedim ve biraz sıkıntılı idi açıkçası. CS GO oynamak için önermem, zaten M1 Air veya Pro sorunsuz oynatır.

Geri
Yukarı