Apple MagSafe özellikli deri kılıf incelemesi

Merhaba, bugün sizlere MagSafe özellikli deri kılıfı inceleyeceğim. Ürünü Vatan Bilgisayar mağazasından 599 Türk Lirasına satın aldım. Ayrıca Vatan Bilgisayar tarafından ürüne 2 yıllık garanti de verildi.

• Kutu içeriği;
Kutumuz resimdeki gibi klasik Apple tasarımına sahip. Önde ürünün resmi ve yan taraflarda ürünün adı bulunmakta. Sadece bu kutuya özel kilitli bir mekanizma var. Üstten sert çekmeniz lazım yoksa içini açamıyorsunuz. Aynı şekilde kutuyu geri kapatırken de sert bir şekilde bastırıp kilidine oturtmanız lazım.
Kutu içinden çıkanlar resimde görüldüğü gibidir. Kılıfın kendisi, MagSafe ve sağlık hakkında bilgilendirme bulunan bir kağıt ve deri hakkında yazı olan başka bir kağıt bulunmakta. Kutu içinden çıkan MagSafe kağıdında ürünün bazı insanlar için (kalp pili kullananlar) sorun teşkil edeceği de yazıyor. Zaten bunun hakkında yakın tarihte bir haber de yapılmıştı.

WhatsApp Image 2021-06-13 at 11.33.25.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-13 at 11.33.25 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-06-13 at 11.33.26.jpeg

• Ürün;
Resimlerde de görüldüğü gibi ürünün kalitesi çok yüksek seviyede. Deri olduğu için küçük hatalar da bulunmakta. Resimde pek seçiliyor mu bilmiyorum ama kılıfın arka kısmında çok ince şerit çizgi bulunmakta. Pek sorun yapılacak bir şey değil ama.
Deri hakkında maalesef çok detaylı bir bilgi bulamadım. Kutu içeriğinden çıkan kağıtta derinin yüksek kalite olduğu yazıyor.

WhatsApp Image 2021-06-13 at 11.33.26 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-06-13 at 11.33.27.jpeg

İncelemeyi okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar!

Merhaba, yaklaşık 2 yıllık kullanımdan sonra kılıfın hali durumu şu şekilde;
IMG_1998.JPEG

IMG_1999.JPEG

IMG_2001.JPEG

Görüldüğü üzere el ile çok temas eden köşelerdeki boyası çıktı, ayrıca bazı köşelerindeki deri de zarar gördü. Kozmetik olarak çok sıkıntı etmediğim için günlük kullanmaya devam ediyorum. Kılıf hakkında sevdiğim en önemli konu ise koku yapmaması.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı