Apple Music Kayıpsız Ses Özelliği Herkese Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Apple Music Kayıpsız Ses

Apple Music servisi Dolby Atmos desteği ve kayıpsız ses özelliği kazanıyor. Apple Music servisinin önümüzdeki ay sonunda kayıpsız ses kalitesi için destek alacağı duyuruldu. Bununla da kalmayan Apple aynı zamanda Dolby Atmos desteğiyle hizmete uzamsal ses de ekliyor. Apple Music, kayıpsız ses özelliği için servisteki 75 milyondan fazla şarkıdan oluşan tüm kataloglarda yüksek kaliteli ALAC […]

Devamı: Apple Music Kayıpsız Ses Özelliği Herkese Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

En iyi Tidal yapıyor bu işi; Dolby Atmos desteği falan uzun süredir var bunlarda zaten. Fiyatı da abartı değil yani tavsiye ederim.
TIDAL'de bildiğim kadarıyla öğrenci aboneliği yok. 7 TL'ye kayıpsız müzik TIDAL'den kesinlikle daha iyi bir anlaşma. US'de satıyorlar fakat 5 dolar Türkiye için hiç iyi değil. Türkiye'de öğrenci üyeliği yok herhalde.
1621336765252.png

1621336673007.png

TIDAL'de bildiğim kadarıyla öğrenci aboneliği yok. 7 TL'ye kayıpsız müzik TIDAL'den kesinlikle daha iyi bir anlaşma. US'de satıyorlar fakat 5 dolar Türkiye için hiç iyi değil. Türkiye'de öğrenci üyeliği yok herhalde.
Eki Görüntüle 1028981
Eki Görüntüle 1028974
Evet haklısınız bu durumda TR için fiyatlar uygun değil ama TİDAL sık sık kampanyalar düzenliyor. 3 aylık indirimli paketler, 2 aylık 2 dolarlık paketler. Ben ara ara bu şekilde e postalar alıyorum. Ayrıca mevcut kullanılan paketi yükselttiğinizde geri kalan dönemler için yüzde 50 daha az ödüyorsunuz.

Tabi tercihler kişiden kişiye değişir. Tabi haberde bahsedilen özellikler geldiği vakit Apple Music daha mantıklı olacaktır.

Şu an ben YT Music kullanıyorum. Reklamsız Youtube ve Music hizmeti 8 TL'ye denk geliyor bana - Papara Cashback ile -

YT Music de önemli bir rakip derim ben. Kütüphanesinin genişliği vesaire, tabi avantajlar sayılabilir ama kısa kesiyorum.

Mevcut durumda Spotify kullanıyorum, günlük kullanıcı için az da olsa iyi bir fark yaratır mı bu durum ses kalitesi açısından? Haylou T19 bluetooth kulaklık kullanıyorum.

Mevcut durumda Spotify kullanıyorum, günlük kullanıcı için az da olsa iyi bir fark yaratır mı bu durum ses kalitesi açısından? Haylou T19 bluetooth kulaklık kullanıyorum.
Hocam biraz uzun bir mevzu, ben zamanında çok heves ettim ve araştırdım. Hele BT kulaklık için hiç uğraşmayın derim. Uzun uzadıya anlatmamı isterseniz seve seve anlatırım. Tabi sizin de araştırmanızı tavsiye ederim.

Hocam biraz uzun bir mevzu, ben zamanında çok heves ettim ve araştırdım. Hele BT kulaklık için hiç uğraşmayın derim. Uzun uzadıya anlatmamı isterseniz seve seve anlatırım. Tabi sizin de araştırmanızı tavsiye ederim.

Sağolun dostum, sanırım günlük zevkine dinleyen kullanıcı için pek bir şey değişmeyecek 🤣.

Bu özellik bilgisayara da gelecekse denemek için sabırsızlanıyorum. TIDAL gibi sadece bir platforma sunmazlar umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı