Apple Music ve Apple TV Windows'a geldi

Bende bu adımları uygulayarak Microsoft Store üzerinden indirdim ve indirdikten sonra bölgeyi geri Türkiye yaptım.Ancak uygulamada hatalar mevcut.Mesela müzik değiştirme butonuna basınca müzik takılıyor çalmıyor.Veya da karışık modda çalarken bir zaman sonra müzik takılıyor yine çalmıyor.Playlistlerime müzik eklerken bazen hata alıyorum.Silmeye çalışırken de aynı şekilde...
Açıkcası Cider gibi 3. parti programlarla da kullanmak istemiyorum.
Bu beta olmasından kaynaklı bir durum mu yoksa benden kaynaklı mı?
Aranızda aynı sorunları yaşayan var mı?
Son olarak , sizce bu uygulama ülkemize kesin gelir mi?
Hatalar giderilirse ve ülkemize gelirse Spotify'dan Apple Music'e geçiş yapmak istiyorum.Ses deneyimi açısından gerçekten çok iyi.
Evet sadece bu hatalar değil daha bir çok hata ve eksiklik mevcut uygulamada. Ben de kullanırken fark etmiştim. Fakat umarım çok yakında bu hatalar giderilir çünkü gerçekten çok sinir bozucu olabiliyor bazenleri. Sorularınıza gelecek olursak hatalar sizden değil Beta sürümünden kaynaklı. Ve evet tabii ki de ülkemize kesin gelecektir. Sonuç olarak Apple Music normalde Türkiye'de de hizmet veriyor ve bu yüzden ülkemize kesinlikle gelecektir.

Evet sadece bu hatalar değil daha bir çok hata ve eksiklik mevcut uygulamada. Ben de kullanırken fark etmiştim. Fakat umarım çok yakında bu hatalar giderilir çünkü gerçekten çok sinir bozucu olabiliyor bazenleri. Sorularınıza gelecek olursak hatalar sizden değil Beta sürümünden kaynaklı. Ve evet tabii ki de ülkemize kesin gelecektir. Sonuç olarak Apple Music normalde Türkiye'de de hizmet veriyor ve bu yüzden ülkemize kesinlikle gelecektir.
İçime su serptiniz desem yeridir 😊 Ben de sabırsızlıkla bekliyorum.

Evet sadece bu hatalar değil daha birçok hata ve eksiklik mevcut uygulamada. Ben de kullanırken fark etmiştim. Fakat umarım çok yakında bu hatalar giderilir çünkü gerçekten çok sinir bozucu olabiliyor bazen. Sorularınıza gelecek olursak hatalar sizden değil Beta sürümünden kaynaklı. Ve evet tabii ki de ülkemize kesin gelecektir. Sonuç olarak Apple Music normalde Türkiye'de de hizmet veriyor ve bu yüzden ülkemize kesinlikle gelecektir.

Simge durumuna küçültebilme imkanımız var mı acaba?

Hataları geçtim, direkt uygulamada alfabetik sıralama imkanımız olmaması aşırı saçma değil mi ya?

Simge durumuna küçültebilme imkanımız var mı acaba?
Evet var hocam. Tüm uygulamalarda olduğu gibi Apple Music'i de simge durumuna küçültebiliyorsunuz.

@Wexiar Evet hocam katılıyorum cidden çok saçma. Koskocaman Apple hâlâ daha alfabetik sıralama özelliğini eklemiyor gerçekten şaka gibi.

Son düzenleme:
@Wexiar Evet hocam katılıyorum cidden çok saçma. Koskocaman Apple hâlâ daha alfabetik sıralama özelliğini eklemiyor gerçekten şaka gibi.
İşin garibi, bu özellik için IOS 16 olan bir telefona sahip olmanız gerekiyor. Küçücük bir özellikle IOS 16 ne alaka ya?

Evet var hocam. Tüm uygulamalarda olduğu gibi Apple Music'i de simge durumuna küçültebiliyorsunuz.

Alta almaktan kastım X işaretine bassan bile kapanmamasını istiyorum. Windows'ta sağ alt köşede simgesinin gözükmesini istiyorum bu oluyor mu? Benim deneyimlerime göre yapamadım.

Geri
Yukarı