Apple, Papara karttan 21.99 TL çekmeye çalışıyor

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Kartımı internet harcamalarına kapattım ama yine de bildirim geliyor. Kartın aboneliklerinde Apple yok, oradan iptal edemiyorum. 21.99 TL olan Apple işlemi hangisi onu da hatırlamıyorum. ITunes'a girip tüm Apple hesaplarımın ödeme yöntemine baktım ama hiçbirinde Papara kartım yok. Apple Music hesabıma da baktım onda da yok. Ücret nereden, hangi hesaptan çekiliyor bir fikrim yok. Papara'ya mail attım Apple ile görüşün dediler. Kartı direkt iptal edeyim mi?

Screenshot_20221007-085147_Gmail.jpg

Kartımı internet harcamalarına kapattım ama yine de bildirim geliyor. Kartın aboneliklerinde Apple yok, oradan iptal edemiyorum. 21.99 TL olan Apple işlemi hangisi onu da hatırlamıyorum. ITunes'a girip tüm Apple hesaplarımın ödeme yöntemine baktım ama hiçbirinde Papara kartım yok. Apple Music hesabıma da baktım onda da yok. Ücret nereden, hangi hesaptan çekiliyor bir fikrim yok. Papara'ya mail attım Apple ile görüşün dediler. Kartı direkt iptal edeyim mi?

Eki Görüntüle 1537441

Önce Apple ile görüş sorunun neden kaynaklandığını öğren.

Çekmeye çalışılan tutar karşılığı bir aboneliğin olmadığına emin misin? Bir oyun ya da bir uygulama vs gibi.

Çekmeye çalışılan tutar karşılığı bir aboneliğin olmadığına emin misin? Bir oyun ya da bir uygulama vs gibi.
Yok, eminim. Zaten Apple'da sadece Music aboneliğim vardı. O da 3 aylık trial sürümüydü ve sonradan kartı silmiştim hesaptan.
Önce Apple ile görüş sorunun neden kaynaklandığını öğren.

Abonelik unutmussundur, baska aciklamasi yok.
Bu arada şunu da ekleyeyim, şuan kullandığım bir Apple cihaz yok. Herhangi bir Apple cihaza da erişimim yok. iTunes PC versiyonu üzerinden kontrol ediyorum her şeyi.
21.99 TL tutarı olan aboneliklere bakayım dedim ama hiç yok. Apple Music de 21.99 TL değil. Apple'a ulaşıp onlarla da görüşeceğim ama ne soracağım bilemiyorum. Çünkü iCloud, AppStore ve Apple Music hesaplarım farklı. Tek tek kontrol mu ettireceğim hepsini? Papara bilgilerini versem hangi hesaba bağlı olduğunu söylerler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı