Apple Parlatma Bezi satışa çıktı

Profesyonel seri ürünlerine sahip olsaydım bu bezi de alırdım büyük ihtimalle. Özellikle de grafik işi yapan işletmeler için özel temizlik bezleri peşinde koşmaktansa, firmanın kendisinden almak mantıklı gelecektir. Kur farkının bu kadar keskin olduğu bir ülkede fiyatlar elbette uçuk geliyor insanlara. 19 dolar gibi önemsiz gelecek fiyata sahip olabiliyor başka ülkedekiler.

Profesyonel seri ürünlerine sahip olsaydım bu bezi de alırdım büyük ihtimalle. Kur farkının bu kadar keskin olduğu bir ülkede fiyatlar elbette uçuk geliyor insanlara. 19 dolar gibi önemsiz gelecek fiyata sahip olabiliyor başka ülkedekiler.

Bir Amerikalınında 19 dolar vereceğini düşünmüyorum buna. 1 dolara alır bir mikrofiber bez.

Profesyonel seri ürünlerine sahip olsaydım bu bezi de alırdım büyük ihtimalle. Kur farkının bu kadar keskin olduğu bir ülkede fiyatlar elbette uçuk geliyor insanlara. 19 dolar gibi önemsiz gelecek fiyata sahip olabiliyor başka ülkedekiler.
Geçen gün 15 liraya mikrofiber bez aldım. Dediğin doğru, onların 15 lirasına işte bu bezi alabiliyorlar.

Amerika'da da dalga konusu bu. 30 tane iyi kalite beze $20 öderken 1 tane Apple logolu bezin $20 olması mantık dışı.

Geçen gün 15 liraya mikrofiber bez aldım. Dediğin doğru, onların 15 lirasına işte bu bezi alabiliyorlar.
Ben araç için son aldığım beze 65 TL ödedim. 10-15 TL'lik ürünlerin iki silmede canının çıkmasından bıktım zaten. Bizde kaliteli hiçbir şeyin ucuzu kalmadı. Hatta ucuzluk ve kalitesiz ürünler eskiden kaliteli olan ürünlerin yerine geldi. Kaliteli bir ürün nasıl olur onu unuttu insanlar.

Apple o ürünle nasıl bir şey sunuyor bilmiyorum. Denemedim ya da şimdilik deneyeni de görmedim. Varsa bir esprisi mutlaka görürüz yakında. Hiçbir amacı olmadan satışa çıkaracaklarını da sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı