Apple Parlatma Bezi satışa çıktı

Dandik veya dandik görünümlü cihazlar yalnız. Bana Samsung Fit2 hediye gelmişti iğrenç bir tipleri var, oyuncak gibi. Sunduğu teknolojik avantajları da biraz vasat geldi. En azından akıllı saatler şık duruyor. 2 hafta kullanıp 9 yaşındaki en küçük kuzenime vermiştim artık kullanıyor mu kırdı mı bilmiyorum. 😁
Dostum, bahsettiğim veya anlatmaya çalıştığım şey hakkında en ufak bir fikre dahi sahip değilsin. Lütfen daha fazla konuşup kendini rezil etme.

Dostum, bahsettiğim veya anlatmaya çalıştığım şey hakkında en ufak bir fikre dahi sahip değilsin. Lütfen daha fazla konuşup kendini rezil etme.

Ben sana ne söyledim sen ne anlattın. Bana ne çıkış fiyatlarından. $20'lık akıllı bileklikler dandik tasarıma ve ilkel özelliklere sahip mi? Evet. 2 sene sonra hepsi teknolojik atık kategorisine girecek mi? Evet. $20'ı bir çöp ile bir bez arasında harcamak zorunda kalsam hiç harcamazdım.

Uyumlu olmayanların ekranı mı çizilecek o ne?
Ülkemizde tüketici hakları çok öne çıkmasa da bazı ülkelerde fazlasıyla önemseniyor. Belirli koşullarda test edilmediyse o listeye sokmazlar. Biri dava açabilir ve tazminat alabilir. Evet, bize göre saçma görünüyor. Farklı markalar ve kullanıcısı azalmış kendi ürünlerini listeye eklememesi normal.

Herkes laf etmis dostlar ama Kanada'da yasiyorum, 25 CAD fiyatlandirmasi var, ayni bezi 2-3 dolara da alirsin en iyisini, tabii bu bezin illa ki belirli bir ozelligi de vardir normal bezlerden ayiran. Dolayisiyla buradaki adama 20 birim fazla vermek koymuyor acikcasi. Sizin acinizdan siz de haklisiniz ama su exchange rate esprileri baymadi mi artik sizce de?

Herkes laf etmis dostlar ama Kanada'da yasiyorum, 25 CAD fiyatlandirmasi var, ayni bezi 2-3 dolara da alirsin en iyisini, tabii bu bezin illa ki belirli bir ozelligi de vardir normal bezlerden ayiran. Dolayisiyla buradaki adama 20 birim fazla vermek koymuyor acikcasi. Sizin acinizdan siz de haklisiniz ama su exchange rate esprileri baymadi mi artik sizce de?
İyi misiniz? Yurt dışında bile bir "bez" için fahiş sayılabilecek bir satış fiyatını sırf özelliği vardır diye kendinizi kandırarak normalleştirmeye mi çalışıyorsunuz gerçekten? Alt tarafı bir bez ya, 25 CAD ne? İnanılmazsınız.

Hâlâ bezin fiyatıyla dalga geçenler var. Adamın 19 birime aldığı bezi sen 199 birime alıyorsun. Bez pahalı değil, senin paran değersiz.

19 ₺'ye satılsa alırsınız ama değil mi?

Hayır almam 19 TL'ye de satılsa :D Bu arada Allah razı olsun, biz bilmiyorduk ülkenin parasının değersiz olduğunu. Allah razı olsun bu aydınlatıcı mükemmel bilgi için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı