Apple şarj kablosunun orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Amazon'dan bu tür aksesuar alışverişi yapanların, Amazon'un iade politikasından dolayı problem yaşadığını öğrendim.

Bazı insanlar orijinal ürünü alıp iade açarak geriye sahte gönderimi yapıyorlarmış ve iade edilen sahte ürün başkasına satılarak mağduriyet yaşatılıyormuş.
Bu yazdığınız yorumu son zamanlarda Technopat'ta çok görüyorum nedense. Bu olay ne kadar doğru orasını bilemiyorum ama.

Hocam kabloyu bilmiyorumda adaptör olsaydı yanıt verirdim istiyorsanız Apple destek ile iletişime geçin kararsız kaldım orijinal mi orijinal değil mi diye bir aralar buna benzer bir konu açılmıştı adaptör orijinal mi değil mi demişti Apple Destek'i arayınca sorunu çözmüşlerdi belki işe yarar.

Ayrıca Amazon'un dediğiniz gibi bir şey yapacağını hiç sanmıyorum mağdur etmez bence sizi geçenlerde mouse aldık Amazon'dan çok memnunum.

Hocam sahte kablolar bile bakır ve alüminyumdan yapılıyor. Yani orijinal olan kesinlikle mıknatıs ile çekilir doğru fakat çakmaların da çoğu çekilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sahte kablolar bile bakır ve alüminyumdan yapılıyor. Yani orijinal olan kesinlikle mıknatıs ile çekilir doğru fakat çakmaların da çoğu çekilir.

Başka videoda görmüştüm bu değil ama aynı işlem hepsinde olmuyor reis aynı kaliteyi kullanmyorlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka videoda görmüştüm bu değil ama aynı işlem hepsinde olmuyor reis aynı kaliteyi kullanmyorlar

Sağ olun hocam, bilmiyordum böyle bir şey olduğunu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı