Apple Store Randevu Alma Taktikleri !

onurrckrr

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar
internette dolaşırken bir çok kişinin Apple Store'dan randevu almakta zorlandığını gördüm bende bu konuyu buraya yazma gereği duydum.
1 hafta önce iPhone 6 Plus telefonumun sorunu içi randevu alacaktım biraz araştırma ve denemelerim sonucunda randevuların saat 00:15 ile 00:25 arasında açıldığını gördüm.
Yani eğer bu saatlerde randevu almaya çalışırsanız garanti alırsınız 2 kere denedim almayı ve ikisinde de başarılı oldum.
Ayrıca birde ek bilgi vereyim cihazınızı sırf değişime sokmak için bataryası az gidiyor o çalışmıyor bu çalışmıyor vs. demeyin çünkü oradakiler cihazınıza bir kod giriyorlar ve cihazınızda çöken uygulamalardan tutunda sizin cihazınızı kaç kere şarj ettiğinize kadar her şeyi biliyorlar. :)
Randevu almayla alakalı bir sıkıntı yaşarsanız buradan yardım edebilirim

Merhaba Arkadaşlar
internette dolaşırken bir çok kişinin Apple Store'dan randevu almakta zorlandığını gördüm bende bu konuyu buraya yazma gereği duydum.
1 hafta önce iPhone 6 Plus telefonumun sorunu içi randevu alacaktım biraz araştırma ve denemelerim sonucunda randevuların saat 00:15 ile 00:25 arasında açıldığını gördüm.
Yani eğer bu saatlerde randevu almaya çalışırsanız garanti alırsınız 2 kere denedim almayı ve ikisinde de başarılı oldum.
Ayrıca birde ek bilgi vereyim cihazınızı sırf değişime sokmak için bataryası az gidiyor o çalışmıyor bu çalışmıyor vs. demeyin çünkü oradakiler cihazınıza bir kod giriyorlar ve cihazınızda çöken uygulamalardan tutunda sizin cihazınızı kaç kere şarj ettiğinize kadar her şeyi biliyorlar. :)
Randevu almayla alakalı bir sıkıntı yaşarsanız buradan yardım edebilirim

uzun bi süredir randevu almaya çalışıyorum telefonumun garantisi biticek artık ben alana kadar dediğin taktiğide uyguladım saat 23 50 den 00 30 a kadar sayfayı yeniliyorum ama yok dolu gösteriyor bu nasıl bi şey anlamadım nasıl yapabilirz usta bu işi güncel bi bilgi var mı ??

Merhaba arkadaşlar, bu işin bir taktiği yok. 00:00 - 00:05 saatleri arasında randevu alabiliyorsunuz. İlk denememde aldım. Eğer taktik olarak sayılacaksa 23:50'ye kadar her şeyi hazırladım telefonu kitledim. Saat 23:59'da kilidini açtım sonra girdim ve randevuyu aldım.

Ayrıca randevu alamıyorsanız, saat 12:00'dan önce Apple Store'a gidiyorsunuz onlar sizinle ilgileniyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı