Apple, talep fazla olduğu için fiyatlara zam yaptı

Apple talep fazla olduğu için fiyatlara zam yaptı. Bu sadece Türkiye'de değil; doların değerlendiği diğer ülkelerdeki fiyatlar da güncellendi. Ayrıca akıllı telefonların vergileri de var. Bazı ülkelerde iPhone satışları minimum seviyeye indi. Biz bunları nasıl alacağız? Parayı veren düdüğü çalar hesabı olduk; Nasrettin Hoca'nın dediği gibi.
Kaynak: Apple yaptığı zamlara pişman olacak

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi marka Xiaomi yoksa Huawei ben Xiaomi kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım tabii uzun ömürlü beklemek saçma olur. :)

Son 6 yılda 2 farklı Xiaomi kullandım. 3 sene falan iyi götürüyor. Sonrasında biraz yavaşlasa da iş görüyor ama sağda solda orta okula giden, liseye giden dostlara hibe edip yenisine geçiyorum.

10 birim ile 1 iPhone alacağıma, 3 birimden 3 adet Xiaomi alırım. Sıkıldıkça değiştiririm.
En son iPhone 4 kullandım çok eskiden. Desteği komple kestiler, ROM falan atmak da yok. Cidden zıt aldım Apple şirketini.

Para kazanmak için nereden fiyat arttırayım diye yer arıyorlar. Zaten bundan sonra o fiyatlara telefon falan alınmaz. Tamam dolar arttı diyeceksiniz ama Samsung, Xiaomi gibi markalar telefonların fiyatlarını o kadar yükseltmezken gidip anında 3bin tl zam yapan Apple telefonu almam artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı