Apple Türkiye'nin yaptığı dev zammın dolar bazında indirim olduğu ortaya çıktı

xakiran

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Apple Türkiye tarafından pazartesi günü yapılan dev zam, dolar bazında hesaplandığında indirim imiş. Durumumuz kötü.

Son düzenleme:
İndirim yapılması iyi olmuş o zaman. Döviz bürosu neredeydi, maaşımı bozdurayım. Bu nasıl bir bakış açısı anlamıyorum. Varsın eskiden Dolar bazında daha fazla olsun, ben 1200$'a denk gelen 11'i o zamanlar alabiliyordum ama artık 800$ olsa da alamıyorum. Bu bana bir anlam mı ifade etmeli yani.

İndirim yapılması iyi olmuş o zaman. Döviz bürosu neredeydi, maaşımı bozdurayım. Bu nasıl bir bakış açısı anlamıyorum. Varsın eskiden Dolar bazında daha fazla olsun, ben 1200$'a denk gelen 11'i o zamanlar alabiliyordum ama artık 800$ olsa da alamıyorum. Bu bana bir anlam mı ifade etmeli yani.
Dolar bazında indirim olsa ne fark eder ki. Bana zam değil mi sonuçta hocam, yanlış mı düşünüyorum?
Dolar bazında yapılan indirimin Türkiye’ye zam olarak yansıması çok kötü bir durum. Burada anlatılmak istenen bu.

Son düzenleme:
Apple'lik bir mevzu yok. Telefondan alınan vergiye baksanıza.
Screenshot (150).png

Geri
Yukarı