Apple TV 32 GB mı, 64 GB mı alınmalı?

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
57
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
32 GB ve 64 GB arasında yaklaşık 200 TL oynuyor. Bu depolamanın ilerideki senelerde herhangi bir etkisi olur mu, yoksa 32 GB'lık modeli yeterli midir?

Yanıtlar için teşekkürler.

Eğer bütçe sorunu yoksa 64 GB daha geleceğe yönelik olur diye düşünüyorum.

Apple için hafıza kartı desteği olmadığı için yüksek hafıza almak daha iyi olur.

Hocam çok uzun süre kullandım. Hiç bir fark hissetmedim. Zaten her şey cloud üzerinden dönüyor. Film satın alıp lokale indirmek diye bir şey zaten yapmıyoruz. E dandirik oyunlar da 32 GB doldurmaz. Bence fazla para ödemeyin.

Eğer bütçe sorunu yoksa 64 GB daha geleceğe yönelik olur diye düşünüyorum.

Apple için hafıza kartı desteği olmadığı için yüksek hafıza almak daha iyi olur.
Teşekkürler hocalarım.

Hocam çok uzun süre kullandım. Hiç bir fark hissetmedim. Zaten her şey cloud üzerinden dönüyor. Film satın alıp lokale indirmek diye bir şey zaten yapmıyoruz. E dandirik oyunlar da 32 GB doldurmaz. Bence fazla para ödemeyin.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kafamı karıştıran soruya cevap vermişsiniz.

Öncelikle Apple TV, Android TV'ler gibi filmleri tarayıcıdan açıp veya indirip izleyebileceğiniz bir platform değil. Bu amaçla alacaksanız üzülebilirsiniz. Netflix ve YouTube gibi resmi kanallardan içerikleri tüketmeniz gerekecek. Bu sizin için sorun değilse gerek arayüzü gerek kumandası gerek de uygulama desteği ile harika bir cihaz.

Öncelikle Apple TV, Android TV'ler gibi filmleri indirip izleyebileceğiniz bir platform değil. Bu amaçla alacaksanız üzülebilirsiniz. Netflix ve YouTube gibi resmi kanallardan içerikleri tüketmeniz gerekecek. Bu sorun değilse gerek arayüzü gerek kumandası ve gerek uygulama desteği ile harika bir cihaz.
Maalesef dediğiniz gibi depolamayı kullanmayacağım. Sadece farkının ne olduğunu, herhangi bir sorun teşkil edip etmeyeceğinin cevabını bulamadım. O yüzden sormak istedim. Bildiğiniz gibi bazen depolama alanı yüksek olarak satılan modellerin, performansa etkisi oluyor mu diye merak ettim. Yanıt için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı