Apple ve Ziraat Bankası rezilliği

Reax

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Birkaç gün önce Apple Store'un siparişimi haber vermeden iptal ettiği hakkında bir konu açmıştım. Bugün aradık sorunun banka kaynaklı olduğuna paranın ulaşmadığını söylediler. Bu kez de bankayla konuşunca paranın karşı tarafa iletildiğini söylediler. Bankacı bir hafta içinde veya hesap kesim tarihinde para size ulaşması lazım dedi. Kısacası 13-14 bin liramız şu an kayıp durumda. Artık suç Apple da mı bankada mı bilmiyoruz.

Birkaç gün önce Apple Store'un siparişimi haber vermeden iptal ettiği hakkında bir konu açmıştım. Bugün aradık sorunun banka kaynaklı olduğuna paranın ulaşmadığını söylediler. Bu kez de bankayla konuşunca paranın karşı tarafa iletildiğini söylediler. Bankacı bir hafta içinde veya hesap kesim tarihinde para size ulaşması lazım dedi. Kısacası 13-14 bin liramız şu an kayıp durumda. Artık suç Apple da mı bankada mı bilmiyoruz.
Kesinlikle Ziraat olduğuna eminim. Ziraat kartımı çıkartırken sadece banka kartı istiyorum diye defalarca diretmeme rağmen ve hiç bir kredi kartı sorularını kabul etmememe rağmen bana kredi kartı göndermişler banka kartıyla birleşik şekilde hadi eyvallah onu geçtim şok'dan alışveriş yaptım ve banka hesabımda para olduğuna eminim 700-800 liralık alışverişi sonucunda Şok para bize geçmedi ifadesini kullandım ziraat'i arıyorum şok'a geçmiş falan diyorlar saçma sapan işler ertesi günü direk bankaya gittim ve benim 1000 küsür liramın nerede olduğunu sordum onlar da kredi kartı ekstrenize geçmiş diye belirttiler yani anlayacağınız bir hayli curcuna koptu falan derken kimse yardımcı olmadı giden benim olmayan kredi kartımın ekstresine giden bin küsür lirama oldu.

Ziraat Bankası ile internet alışverişi yapmayın adamlar doğru düzgün sistem yapamamışlar aynı şey benim başımada geldi Allah'tan banka bir şekilde düzeltti durumu aldığım site MediaMarkt Tı Xbox almıştım ve parayı banka göndermemişti.

Cumaya kadar yatar hocam burada bir rezillik yok gibi en azından paranın iadesi konusunda. 7 iş günü bekledim ben Ziraat banka kartına yatması için.
Para iadesi kısmından bahsetmiyorum alışveriş yapıyorum karşı taraf para gelmedi bize o yüzden iptal ettik siparişi diyor banka da bizlik bi sorun görünmüyor para gitmiş olarak gözüküyor diyor.

Son düzenleme:
Para iadesi kısmından bahsetmiyorum alışveriş yapıyorum karşı taraf para gelmedi bize o yüzden iptal ettik siparişi diyor banka da bizlik bi sorun görünmüyor para gitmiş olarak gözüküyor diyor.
Mantıken söylüyorum, para Ziraat'ten çıkmamış olsa o para size kısa süre içinde hesabınıza yansırdı. Bence Ziraat kısmında sorun yok tabii ki bu benim fikrim. Yine mantıken para karşı tarafa geçmiş Apple tarafında bir sıkıntı olmuş gibi geliyor bilerek ya da bilmeyerek. Siz yine inanmak istediğinize inanamakta özgürsünüz. Geçmiş olsun paranıza bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı