Apple Watch 3 Alınır mı?

Bir Watch 3 kullanıcısı olarak şunu diyebilirim, şuan için bana göre gereksiz bir aksesuarmış. Niye diyecekseniz; ülkemizde entegre sim desteklenmediği için bir kere 1-0 geriden başlayarak kısıtlı özelliklere sahip bir cihazı almış oluyoruz. Hadi bunu sorun etmediğimizi varsayarsak, saat ile telefon daima yakınınızda olmalı ki aktif bir şekilde kullanım sağlayabilesiniz. Örneğin markete bakkala gideceksiniz dahi telefonu almayayım nede olsa saat var derseniz o hayalinizden vazgeçin çünkü saat ile telefonun kısa bir kapsama alanı mevcut. Diğer konularınıza da buradan cevap verecek olursam, telefon ile görüşme yapabiliyorum fakat dediğim gibi telefon cebimde veya yakınımda bir yerde olması gerekiyor. Mesajlaşma için de durum yine aynı şekilde ayrıca küçücük ekrana klavye sığmadığı için sesle komut vererek yazıyorsunuz bazen bir kelime yanlış yazıldığı için tüm mesajı iptal ederek sıfırdan yazdırmanız gerekebiliyor. Örneğin müzik dinlemeyi seven birisiyseniz sadece saati Airpods almadan kullanma şansınız bulunmuyor ille kablosuz kulaklık lazım. Bunun gibi birçok eksik ve sorunlar varken almak mantıklı olur mu bilemiyorum ancak o fiyata alıp, satışını yaparak başka bir ihtiyacınızı karşılamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Başka sorularınız var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarım.

Turkcell'den 1/3 fiyatına alacağınızı söylüyorsunuz, o zaman alınır sonra da bir güzel karına satılır.
Kullanmak amaçlı alınabilecek en gereksiz teknolojilerden birisi bana göre, yukarıdaki arkadaş nedenleri ile açıklamış zaten. Şık göründüğünü söylersen de Apple Watch yerine atıyorum FOSSIL'den bir saat al, emin ol kat kat daha şık olursun. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı