Apple Watch 6 için hangi renk tercih edilmeli?

Batuhan Ararat

Hectopat
Yakın bir zamanda iPhone 12 Pro Max modelini alacağım rengi de pasifik mavisi olacak. Yanında almayı düşündüğüm Apple Watch 6 saatin rengine karar veremedim yabancı insanların söylediğine göre saatin mavi rengi telefonun pasifik mavisi rengi ile uyumlu değil. Bu durumda hangi renk tercihi yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bir zamanda iPhone 12 Pro Max modelini alacağım rengi de pasifik mavisi olacak. Yanında almayı düşündüğüm Apple Watch 6 saatin rengine karar veremedim yabancı insanların söylediğine göre saatin mavi rengi telefonun pasifik mavisi rengi ile uyumlu değil. Bu durumda hangi renk tercihi yapmalıyım?
Karar veremediysen yazı tura at. Ciddiyim. Onun dışında siyah her zaman garanti renk olmuştur.

Çoğunlukla giydiğiniz kıyafetlerin rengiyle uyumlu olacak bir renk seçebilirsiniz.

Merhabalar,
Öncelikle cevabınız/cevaplarınız için teşekkür ederim. Genelde siyah giyiniyorum ama telefonla çok fark olmasın diye mavi almayı düşündüm ardından izlediğim videolarda ve incelemelerde gördüğüm kadarıyla maviler arasında ciddi ton farkı var... Yine de kararsızım ama sanırım siyah olanı tercih edeceğim.
Tekrar cevaplar ve öneriler için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı