Apple Watch alınır mı?

Bir tık tuhaf bir öneri olmuş adam Ferrari arıyorum demiş şahin kullanıyorum şahin alsana demişsin neyse.

İstediklerinizi karşılayacak ürün şu an Xiaomi Mi Band 6 modeli. Üstelik Apple Watch serisine göre bedava. Ben 1 ay önce satın aldım ve aldığım için çok memnunum. Çelik kordon ile Premium bir hissi var.Eki Görüntüle 1102430

Arkadaşlar bir adet analog saatim var. Telefonum Redmi Note 8. Apple Watch daha önceden bu kadar ilgimi çekmiyordu ama şu sıralar birçok insanda görmeye başladım. Dikkat ediyorum diye mi bilmiyorum ama neredeyse baktığım her 5 kişiden 3'ünde Apple Watch var. Apple'ın ürünlerini XS Max Pro vs. isimlerinden sonra takip etmeyi bıraktım kafamı fazla karıştırdılar. Watch serilerini de hiç anlamadım ne nedir ne değildir hangi seride ne özellik var 2021 de alınır mı alınmaz mı bir bilgi bulamadım. Spor yapıp veri takip eden biri değilim. Saate bakayım mesaj gelsin vs, bir de bazı ufak tefek özellikleri oluyor desibel çok yüksek, kalbiniz hızlı atıyor tarzında. Hava durumu arama bildirimi Instagram, WhatsApp bildirimi gelse yeterli benim için. Bu devirde alınır mı sizce? Alınırsa hangi seri neden alınır? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Apple ürünleri sonuçta iOS üzerine daha iyi çalışır bende akıllı saat arayan biri olarak okuduğum, incelediğim ürünler doğrultusunda. Oppo Watch ekran olarak çok güzel duruyor ve kullanıcıları iyi yorumlarda bulunuyor. Samsung Watch 3 ise en düzgün çalıştığı söylenen model bu model üzerinde detaylı bir açıklama okumadım görünüşü pek hoşuma gitmedi. Huawei GT2Pro bir başka model bayağı özelliğe sahip görüşünü güzel duruyor ilgini çekebilir. Bu söylediğim 3 modelin fiyatlarından daha alt bir seviyede olan ve bir arkadaşımından aldığım geri dönüşle bu ürünü de yazmayı tercih ediyorum Honor Watch GS Pro. Eğer fiyat olarak çok yükseğe çıkmayı düşünmem, sonuçta denemek için giriyorum dersen Huawei Watch Fit gayet ideal F/P açısından.

Bir tık tuhaf bir öneri olmuş adam Ferrari arıyorum demiş şahin kullanıyorum şahin alsana demişsin neyse.

Apple ürünleri sonuçta iOS üzerine daha iyi çalışır bende akıllı saat arayan biri olarak okuduğum, incelediğim ürünler doğrultusunda. Oppo Watch ekran olarak çok güzel duruyor ve kullanıcıları iyi yorumlarda bulunuyor. Samsung Watch 3 ise en düzgün çalıştığı söylenen model bu model üzerinde detaylı bir açıklama okumadım görünüşü pek hoşuma gitmedi. Huawei GT2Pro bir başka model bayağı özelliğe sahip görüşünü güzel duruyor ilgini çekebilir. Bu söylediğim 3 modelin fiyatlarından daha alt bir seviyede olan ve bir arkadaşımından aldığım geri dönüşle bu ürünü de yazmayı tercih ediyorum Honor Watch GS Pro. Eğer fiyat olarak çok yükseğe çıkmayı düşünmem, sonuçta denemek için giriyorum dersen Huawei Watch Fit gayet ideal F/P açısından.
Mm olarak 38mm olması gerekiyor bileklerim ince. Kaba bir saat takmak istemiyorum. Giyilebilir teknolojiler ilk çıktığında Motorolanın çok güzel mekanik saatr benzeyen yuvarlak tasarımlı bir saati vardı. O çok güzeldi mesela. Söylediğin önerilere bir bakıp tekrar yorum yapayım. Teşekkür ederim.

Bir tık tuhaf bir öneri olmuş adam Ferrari arıyorum demiş şahin kullanıyorum şahin alsana demişsin neyse
Neden tuhaf olsun? Arkadaş belli ki konuya hakim değil. Android bir telefon ile Apple Watch kullanabileceğini zannetmiş. Ben de bu sebeple, parasının cebinde kalması adına öneride bulundum. İstediği her özelliği karşılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı