Apple Watch ana ekranı kişiselleştirme

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Bugün ilk kez bir akıllı saat sahibi oluyorum o yüzden biraz yabancıyım Watch'lara. Ben ana ekranımda dijital olarak saati 23:34:50 gibi saniyesine kadar detaylı görmek istiyorum tarihi de 18.11.21 gibi görmek istiyorum, ana ekranımda hesap makinesı ve alarm kısayolu olsun istiyorum ama ana ekrana basılı tutup tüm kadranlara baktım ve istediğimi bulamadım.

Ben saniyesine göre hareket eden biriyim, o yüzden bu şart. Mac için App Store'da gezerken "Clockology" diye bir uygulama gördüm. Faydası olur mu?
Not: Aynı zamanda saatin pilini de görmek istiyorum, onu da bir türlü bulamadım.

Saatinize uygulama indirmenize gerek yok. Hangi saat kadranını kullanmaktasınız? Bahsettiğiniz dijital saat özelliği belirli kadranlarda var. Onu siz ekliyorsunuz. Ayrıca dijital saat seçtiğiniz yerde pil durumu seçeneği de ekleyebilirsiniz.
Örneği attığım fotoğrafta bu istediğiniz özellikler var. Sol üstte de pil durumu koymuş.

y3g1m6qt8ta21.jpg.jpg

Saatinize uygulama indirmenize gerek yok. Hangi saat kadranını kullanmaktasınız? Bahsettiğiniz dijital saat özelliği belirli kadranlarda var. Onu siz ekliyorsunuz. Ayrıca dijital saat seçtiğiniz yerde pil durumu seçeneği de ekleyebilirsiniz.
Örneği attığım fotoğrafta bu istediğiniz özellikler var. Sol üstte de pil durumu koymuş.

Eki Görüntüle 1219289
Üzerinde "Modüler" yazıyor. Tüm kadranlara baktım ancak bulamadım. Kendi istediğimi sıfırdan tasarlamam mümkün mü?

Üzerinde "Modüler" yazıyor. Tüm kadranlara baktım ancak bulamadım. Kendi istediğimi sıfırdan tasarlamam mümkün mü?

Kullanılabilir komplikasyonlara göz atabilirsiniz. Baştan aşağı tasarlayabileceğiniz bir kadran yok. Bunu yapan uygulamalar olsa da paralılar diye biliyorum.

Geri
Yukarı