Elektronik Apple Watch SE 40 mm GPS + Cellular Alüminyum Kasa ve Yıldız Işığı Spor Kordon - 7.999 TL

Makaleler
1
Yer
Ankara
Oldukça kullanışlı bir cihaz fakat almanız şart değil. Medya kontrolü, çağrılar ve mesajlar için gerçekten işe yarıyor. Spor ve sağlık için de faydalı. Hava durumunu da kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Size pahalı geliyor olabilir ama başkası için uygundur, hayatını kolaylaştıracaktır, hoşuna gitmiştir ve alacaktır. Aksesuar olarak da güzel duruyor. Kayışları değiştirilebildiği için de her şeye uyuyor. Sadece her gün şarj etmek zorunda kalmak sıkıcı. :)

Oldukça kullanışlı bir cihaz fakat almanız şart değil. Medya kontrolü, çağrılar ve mesajlar için gerçekten işe yarıyor. Spor ve sağlık için de faydalı. Hava durumunu da kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Size pahalı geliyor olabilir ama başkası için uygundur, hayatını kolaylaştıracaktır, hoşuna gitmiştir ve alacaktır. Aksesuar olarak da güzel duruyor. Kayışları değiştirilebildiği için de her şeye uyuyor. Sadece her gün şarj etmek zorunda kalmak sıkıcı. :)
Parası olan alsın ne diyim 😁

Her zaman açık ekranı, klavyesi ve hızlı şarj desteği olmaması büyük eksiklik. Hücresel bağlantı şart değilse yakın fiyata Apple Watch Series 7 41 veya 45 mm almak daha mantıklı olabilir.
Hocam AOD yokken bile neredeyse her gün şarj istiyor bu cihaz. GTS2 Mini kullanıyorum AOD ile neredeyse 4-5 gün ekran süresi alıyorum. AOD olsa 2-3 saatte biter herhalde batarya.

Yaklaşık 1 ay önce Watch 7 45mm + celluları bu fiyata aldım fiyat yanlış yazılmıştı kaçırmamıştım :p Gerçekten çok büyük faydaları var, kullanım kolaylıkları vs.. Tek sıkıntı şarj.

Yeni konular

Geri
Yukarı