Apple yetkili servisinde MacBook batarya değişimi ne kadar sürüyor?

GUNCELLEME: Dun cihazimi Munich Apple Store'a teslim ettim. Genius Bar cihazda bir kac test yapti, sonrasinda batarya testten gecemedigi icin batarya degistirilebilir dedi. Fiyat ise 209 Euro.

Degisim isleminin nasil olacagini sordum, tum ust kasa degisecek dedi. Yani dis kasa + trackpad + klavye + pil. Diger tum malzemeler ise eski bilgisayardan yenisine aktarilacak. Islem boyle. 5-7 gun icerisinde bitecek dedi, su an tahmini teslim tarihi 09.12.2021. Bakalim, gorecegiz.

Islem yapilmasi icin cihaz Cek Cumhuriyeti'ne gonderiliyor, orada tamir merkezleri varmis, oradan sonra Munich'e geri gelecek.

Ayrica Turkce klavye olayini da sordum, su an ki klavye Turkce oldugu icin yenisi de yine Turkce olacakmis, zaten klavye dilini degistirip baska takma gibi bi opsiyonlari da yokmus. Boyle soyledi.

Bakalim hayirlisi, yeni pil nasil olacak merakla bekliyoruz.

GUNCELLEME: Dun cihazimi Munich Apple Store'a teslim ettim. Genius Bar cihazda birkaç test yapti, sonrasinda batarya testten gecemedigi için batarya degistirilebilir dedi. Fiyat ise 209 Euro.

Degisim isleminin nasıl olacagini sordum, tum ust kasa degisecek dedi. Yani dis kasa + trackpad + klavye + pil. Diger tum malzemeler ise eski bilgisayardan yenisine aktarilacak. Islem boyle. 5-7 gun icerisinde bitecek dedi, su an tahmini teslim tarihi 09.12.2021. Bakalim, gorecegiz.

Islem yapilmasi için cihaz Cek Cumhuriyeti'ne gonderiliyor, orada tamir merkezleri varmis, oradan sonra Munich'e geri gelecek.

Ayrica Türkçe klavye olayini da sordum, su an ki klavye Türkçe oldugu için yenisi de yine Türkçe olacakmis, zaten klavye dilini degistirip baska takma gibi bir opsiyonlari da yokmus. Boyle soyledi.

Bakalim hayirlisi, yeni pil nasıl olacak merakla bekliyoruz.

Çok ilginç açıkçası gördüğüm en enteresan pil sorunu. Çözüleceğine sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı