Apple, Zamlı Fiyatlarla Yeniden Satışa Başladı: İşte iPhone 13’ün Yeni Fiyatı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
apple zam yaptı

Ürün satışını fiyat güncellemeleri için durduran Apple, zamlı fiyatlarla yeniden satış yapmaya başladı. Dolar kurunun ani artışı ile birlikte fiyat güncellemesi için ürünlerin satışını durduran Apple, kura göre ayarlanan zamlı fiyatlarla tekrar satışa başladı. Geçtiğimiz Salı günü dolar kurunun 13.50 TL seviyesini görmesiyle birlikte piyasalar şok etkisi yaşadı. Birçok sektörde ürün satışları geçici olarak durduruldu […]

Devamı: Apple, Zamlı Fiyatlarla Yeniden Satışa Başladı: İşte iPhone 13’ün Yeni Fiyatı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Artık alacağımız şeylere indirim beklemeden ne kadar erken alırsak kâr gözüyle bakıyoruz. 18.000 liraya aldığım telefon 2 ay geçmeden 23.000, 2.000 liraya aldığım kulaklık daha çıktığı ay 2.500 oldu. Bakalım nereye kadar gidecek böyle.

Şans eseri yaşıyoruz ülkede. Ipad'i 2-3 hafta geç alsaydım 900 TL fazla verecekmişim. Tekrar böyle bir sorunla karşılaşmamak için doları 15-16 TL'yi baz alarak yapmışlar büyük ihtimal. Bir seferde 4-5 bin TL zamın başka açıklaması yok. Herkes telefonuna sahip çıksın Samsung'un giriş seviyeleri bile hayal olacak. Hindistan'lılar gibi telefona ROM, root işine geri döneceğiz daha uzun yıllar gitsin diye.

Artık alacağımız şeylere indirim beklemeden ne kadar erken alırsak kâr gözüyle bakıyoruz. 18.000 liraya aldığım telefon 2 ay geçmeden 23.000, 2.000 liraya aldığım kulaklık daha çıktığı ay 2.500 oldu. Bakalım nereye kadar gidecek böyle.
MacBook Air m1 almıştım 3 ay önce, yanında airpods pro 900 TL almıştım, şimdi pro olmuş 3.600 TL 😁

Geri
Yukarı