Apple'ın kendi sitesinden telefon almak

Onur Özgür

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Apple'ın kendi sitesinden telefon satın almak istiyorum. Bir sıkıntı yaşar mıyım ? Ve almalı mıyım sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Fiyat olarak araştırmanı yaptın ve almaya karar verdiysen sorun yok alabilirsin.

Umarım Apple Türkiye sayfasından bahsediyorsundur tabi. Yabancı siteden alıp getirtemezsin.

Hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Fiyat olarak araştırmanı yaptın ve almaya karar verdiysen sorun yok alabilirsin.

Umarım Apple Türkiye sayfasından bahsediyorsundur tabi. Yabancı siteden alıp getirtemezsin.
Türk sayfasından bahsediyorum. Peki fiyatın üstüne vergi gibi fazladan bir para öder miyim ?

Zaten Türkiye fiyatları olduğu için vergi falan hepsi eklenmiş durumda. En fazla çıksa kargo çıkar, zaten son ödeme ekranına gelincek kesin ödeyeceğin ücret oradan çıkıyor. Vergi, gümrük vs. gibi ödemeler çıkmaz ama.

ben apple sitesinden iMac almıştım bir sıkıntı çıkmadı kolayca geldi. Iphone satışında nasıl bilmiyorum ama mac alırken havaleye indirim yapmışlardı aklında bulunsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı