Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Huseyinoguz

Attopat
Katılım
24 Ocak 2021
Mesajlar
37
Şimdi kurulumlara başladım. Paragon NTFS for Mac lisansımı bu makineye aktaramadım. Bu işletim sistemi için tekrar satın almam gerekti ancak sorunsuz çalışıyor. Eğer NTFS hddl'lerle sorunsuz çalışmak isterseniz tavsiye ederim yıllardır sorunsuz kullandığım bir program. Daha development kısmına çok giremedim ancak sequel pro ve sublime text sorunsuz gözüküyor. Adobe tarafında da bridge photoshop ve illustrator sorunsuz gitti. Ayrıca yıllardır fullscreen ve pencere hizalamak için kullandığım ücretsiz spectacleapp'de sorunsuz çalışıyor.

Type-C üzerinden external monitor bağladım ancak sadece sarj yapıyor. Görüntü aktarmadı, belki kablodan belki de güncelleme ile çözülecek şu an için bir şey söylemek zor. Bir iki gün gerçek işlerde kullanınca M1 ile ilgili genel bir konu açarız hep beraber oraya kayarız.

Not: UPS internet sitesi hala transitte olarak gözüküyor. 😁
Harikaa güle güle kullan ☺️👍💯
 

asilbalaban

Hectopat
Katılım
23 Temmuz 2014
Mesajlar
38
arkadaşlar kurulum işlemleri tamamlandı. eski mac'de ne yapıyorsam hepsi bunda da çalışıyor yarın kaldığım yerden bu bilgisayardan devam edebilirim. dolayısıyla her şey yolunda ve süper. M1 ve rosetta 2 süper olmuş.
 

Huseyinoguz

Attopat
Katılım
24 Ocak 2021
Mesajlar
37
Az önce apple dan sms gönderildi. Müjde ürününüz gönderildi diyor ama teslim tarihi 11 şubat görünüyor
 

AcarCnr

Hectopat
Katılım
21 Haziran 2014
Mesajlar
462
Çözümler
2
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Ben telefon açmıştım, MacBook Pro almak için bana minimum 3 hafta sürer deyince Hepsiburada'dan satın aldım. 1 günde elime ulaştı.
 

AcarCnr

Hectopat
Katılım
21 Haziran 2014
Mesajlar
462
Çözümler
2
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Yukarı